Як нарахувати лікарняний лист по вагітності.

Особливість оформлення на роботу жінок полягає в тому, що рано чи пізно практично кожна йде у відпустку по вагітності та пологах. Завдання бухгалтера тут - правильно розрахувати допомогу, яку покладається працівниці. З 2011 року правила, за якими це робиться, змінилися.
Інструкція
1
Для того, щоб розрахувати виплати працівниці, що йде в декретну відпустку, вона повинна отримати в жіночій консультації листок непрацездатності. Лікарняний по вагітності та пологах оформляється на одному бланку. При цьому, тривалість його може становити 140 календарних днів (70 днів до пологів і 70 після) або 194 календарних дня, якщо вагітність багатоплідна (в цьому випадку до пологів жінці дадуть 84 дня, а після них - 110 днів). У листку непрацездатності лікар обов'язково вказує передбачувану дату пологів, а також причину видачі листка - «відпустка по вагітності та пологах».
2
З 2011 року при розрахунку лікарняного береться до уваги період тривалістю 2 календарні роки до року настання страхового випадку. Тобто, якщо вагітність наступила в 2011 року, то для розрахунку необхідно взяти середній заробіток за 2009 і 2010 роки. При розрахунку підсумовують всі виплати, з яких проводилися відрахування до Фонду соціального страхування. Максимальний розмір можливих нарахувань за один рік не повинен перевищувати 415 000 рублів. Всі грошові суми, що перевищують цю норму, не враховуються.
3
Якщо працівниця отримувала менше прожиткового мінімуму або не працювала в зазначений період, то розрахунок проводиться з розрахунку мінімального розміру оплати праці. В даний час розмір МРОТ становить 4611 рублів на місяць.
4
Склавши розмір середнього заробітку за два роки, його необхідно розділити на 730. Так ви отримаєте розмір середнього денного заробітку.
5
Тепер необхідно вирахувати ту суму, яку жінка отримає як допомога по вагітності та пологах. Для цього помножте отриманий розмір середнього денного заробітку на кількість днів, які працівниця перебуватиме на лікарняному, тобто, на 140 або 194.
Зверніть увагу
Відпустка по вагітності та пологах регулюється Федеральним Законом N 255-ФЗ «Про обов'язкове соціальне страхування на випадок тимчасової непрацездатності у зв'язку з материнством» від 29 грудня 2006 року та статтею 255 Трудового кодексу Російської ФедерацііМаксімальний розмір допомоги по вагітності та пологах в 2011 році становить 159178,08 рублів у випадку «звичайної» вагітності та 220575,34 рубля при багатоплідній беременності.В тому випадку, якщо жінка має кілька офіційних місць роботи, розрахунок проводиться в кожному з них.