Як переробити запорожець.

Багато умільці намагалися переробити запорожець . Комусь це вдалося, а у кого так і залишилося тільки в проекті. Деякі проводять тільки зовнішній тюнінг ЗАЗу. Використовуючи для цього змінені облицювання радіатора, бампера, пороги та інші деталі, які можуть вплинути на значну зміну зовнішності. В автомобіль даного класу можна поставити сидіння від Opel Kadett, Honda Accord і інших моделей, але доведеться трохи повозитися з їх кріпленням. Заміна керма змусить трохи попотіти, так як доведеться підбирати новий по шліцах.
Інструкція
1
Демонтуючи старі деталі, на їх місце встановлюються нові, що підкреслюють індивідуальність стилю автомобіля і його владельца.Кто-то вважає за необхідне посилення каркаса ЗАЗ за рахунок заміни передніх і задніх стійок, а також розпірки між стійками.
2
Один молодий майстер зважився переробити свій старенький запорожець в сучасний автомобіль. Перебравши його повністю, рідних деталей залишилося всього 14 штук. Велика частина деталей збиралася «з миру по деталі». В результаті проект вийшов дуже динамічним з «бетмобілевской» внешностью.А під капотом ховається двигун - ОМЕГА (А) 2.0i, коробка передач F-16, гальмівна система від BMW 735i, передня підвіска встановлена від Lanos, ззаду розташувалася стійка від Opel Vectra. І все це поєднання на виході дає 100 км/год за 7 секунд.
3
ЗАЗ не раз був учасником анекдотичних історій, але при цьому в житті він є дуже практичним транспортним засобом. У багатьох він асоціюється з дитинством, дачею та іншими спогадами. І серед його недоліків завжди можна знайти позитивні якості у вигляді фантастичної ціни або відмінною ремонтопридатністю. Грандіозний обсяг можливих переробок кузова і його нутрощів дозволяє отримати в результаті відмінний автомобіль з поліпшеними характеристиками.