Як почати урок англійської мови.

Англійська мова сьогодні вивчати модно. Численні школи, додаткові центри освіти пропонують купити абонемент на курси англійської мови за прийнятною ціною. Також багато навчальних закладів йдуть назустріч потенційним учням, запрошуючи їх на безкоштовний початковий урок іноземного мови , щоб вони змогли оцінити свій рівень знань, а також, щоб педагоги змогли зацікавити прийшли унікальною методикою викладання мови .
Інструкція
1
Якщо ви вперше бачите учнів, різної вікової групи, почніть урок з анекдоту. Розкажіть його англійською мовою. Швидше за все, по здивованим поглядам ви зрозумієте, що необхідно терміново анекдот перевести. Після оглушливого сміху учнів, ви станете впевненіше, та й сама атмосфера в класі перестане бути напруженою. Головне: підберіть такий анекдот, який був би смішним на двох мови х. Буває, що занадто інтелігентний англійський гумор не зрозумілий російській слухачеві. Знайдіть «навчальні» анекдоти в сучасних методичних посібниках для викладачів, на тематичному інтернет-порталі або в розважальних англійських журналах.
2
Традиційно урок англійської мови починається з привітання вчителя і з питання: «Хто відсутній на урок е?». Потім перевіряється домашня робота учнів, які вголос зачитують виконані вправи вдома. Після виправлення помилок спільними зусиллями, вчитель починає розповідати новий матеріал, орієнтуючись на навчальний посібник.
3
Почати урок англійської можна з дружньою ноти, поцікавившись, як учні провели вихідні або які у них плани на прийдешній weekend. Попросіть клас перевести слова відповідального. Так багато учнів розкриються з іншого боку - ви дізнаєтеся про їхнє хобі, захоплення і улюбленому відпочинку. Потім можна включити відео-уривок з популярного серіалу «Друзі», природно без перекладу на російську мову, і запропонувати учням перевести почуте, наслідуючи грі акторів.
4
Почніть урок з непланової перевірки знань учнів, запросивши їх прийняти участь в грі. Приміром, ви записуєте на дошці зашифроване слово, а учні повинні по буквах його вгадувати. Поруч на дошці намалюйте шибеницю, на якій будете відзначати кожне неправильну підібрану букву, стираючи рисочки шибениці. Так учні з цікавістю сприймуть перевірку своїх знань і швидше включаться в навчальний процес.
Чому одних викладачів учні слухають з великим інтересом, а на заняттях у інших відверто нудьгують? Проблема в тому, що більше половини педагогів ведуть урок за традицією: привітання, перевірка домашнього завдання, конспектування нової теми.

Як правильно почати урок англійської мови, щоб зацікавити дітей предметом? Для початку необхідно відійти від традицій і внести елемент новизни. Урок повинен бути збудований у формі конструктивного діалогу сторін, щоб учні з сторонніх слухачів перетворилися на безпосередніх учасників відбувається.

Як почати урок після вихідних

Зустрічаючись з учнями після вихідних днів, більшість викладачів стандартно цікавиться тим, як пройшли вихідні? Банальна фраза звучить, скоріше, з ввічливості, ніж відображає дійсний інтерес. Однак на обличчях школярів, студентів обов'язково з'явиться легке замішання, якщо вчитель заінтригує: «Здогадайтеся, чим я займалася в суботу?» Природно, англійською мовою.

Почати урок з перевірки знань

Перевірка домашнього завдання і закріплення пройденого матеріалу - обов'язкова частина будь-якого уроку. Почати урок можна саме з цієї частини, але як її можна урізноманітнити? Це залежить від теми. Якщо мова йде про погодні явища, можна пограти в метеорологів. Кожен слухач повинен скласти власний прогноз на певний день. В конкретну дату викладач розгорне метеозведення і зачитає їх: додаткові бонуси отримає той учень, чий прогноз виявився найбільш точним.Теми, пов'язані з будинком і сім'єю, школярі, як правило, викладають на власному прикладі. Це нудно. Можна підключити уяву і попросити розповісти про своє бачення майбутнього когось із однокласників. Щоб включити в роботу всю аудиторію, об'єктом пильної уваги може виступити сам викладач. Один учень почне розповідь про нього, другий - підхопить, третій - продовжить. За аналогією - з одягом, зовнішністю. Яким клас бачить свого викладача через десять років? Що потрібно змінити в стилі, в зачісці? Всі поради та рекомендації приймаються тільки іноземною мовою.

Що потрібно від педагога

Талановитий педагог - насамперед, психолог. Щоб завоювати авторитет учнів, розташувати їх до себе, важливо не боятися жартувати над собою, власними недоліками. І адекватно приймати критику аудиторії, хай і висловлену у формі гри. І ще. Щирі компліменти своїм учням, сказані ненароком, мають магічну дію. Маша з'явилася на заняттях в новому костюмі, який їй дуже йде, а в Олексія - нова зачіска. Викладач може з цього приводу зробити комплімент. Головне, щоб похвали періодично отримував кожен школяр або студент.