Як провести день сім'ї.

У нашій країні День сім'ї, любові і вірності був введений в 2008 році і з тих пір набуває все більшу увагу з боку росіян. Як говорить історія, Петро і Февронія Муромське більше 780 років тому показали приклад благовірного спільного існування і стали для нащадків уособленням вірності, любові і міцності сімейних уз.
Інструкція
1
Дата 8 липня стала вважатися сприятливою для створення щасливого сімейного вогнища. Якщо ви всерйоз подумували про заміжжя або одруження, підіть прикладу багатьох православних і зробите це світле подія в День сім'ї, любові і вірності. Все частіше 8 липня можна почути пропозиції про заручини, а також цього дня проходить багато обрядів вінчання.
2
Рушайте з коханою людиною на батьківщину самих Петра і Февронії - в Муром. Ця знаменна дата святкується там з широким розмахом. У Муромі, мабуть, кожна пара 8 липня знайде відпочинок до душі, а заодно і дізнається багато цікавого з життя благовірних покровителів свята. До речі, запросити кохану або коханого в Муром 8 липня - вірний знак того, що скоро ваші відносини переростуть у сімейний союз.
3
Юнакам зітхати про свою таємну любов і гадати на ромашці не варто, краще подарувати букет з цих ніжних квітів безпосередньо возмутітельніци вашої спокійного життя. Більшість жінок без розуму від ромашкових букетів, до того ж, саме ця квітка стала символом Дня сім'ї, любові і вірності.
4
Затишне кафе, морське узбережжя, пікнік біля озера, авіарейс в Париж - не важливо, де і як ви проведете цей день, головне, щоб люблячі люди були в День сім'ї , любові і вірності разом. Якщо вам ніде або ні з ким відзначати свято, згадайте про своїх рідних або тих людей, яких ви називаєте рідними і проведіть цей день з ними, наприклад, зібравшись за одним столом.
Зверніть увагу
Згідно з інформацією електронного ресурсу "Свято кожен день", у світі Міжнародний день сім'ї святкують 15 травня щорічно, починаючи з 1993 року, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. У 2011 році в цей день темою дня стала бідність і соціальна ізоляція сім'ї. Відповідна тематика Міжнародного дня сімей вибирається щороку.
У росіян з'являються нові добрі та гарні свята, наприклад, з 2008 року 8 липня став Днем сім'ї, любові і вірності. Ідея відзначати цей день народилася в муромчан, її підтримали депутати, релігійні діячі і прості люди. 8 липня шануються святі Петро і Февронія, покровителі християнського шлюбу.
Сім'я, вірність і любов є загальнолюдськими цінностями. Вони нітрохи не втратили свого значення в сучасному світі, їх важливість для людини не применшується. Молоде покоління росіян все так само, як і їхні батьки, хоче любити і бути любімимі.В честь Дня сім'ї створили спеціальну медаль, яка вручається подружжю, що прожили душа в душу не менше 25 років. Символом свята є ромашка, яка уособлює ніжність і вірність чоловіка і дружини. 8 липня став відповіддю росіян на католицьке свято закоханих 14 лютого. Трепетні і пристрасні поцілунки для улюблених обов'язкові в цей день, втім, в будь який інший час ніжність і ласка теж пріветствуются.Всероссійскій день сім'ї прийнято проводити в колі найближчих людей або наодинці з коханою людиною. Чоловіки повинні дарувати своїм подругам букети польових ромашок. Добре провести цей літній день на природі, щоб відпочити від міської суєти і присвятити час тільки любові і ніжності. 8 липня адміністрації населених пунктів готують спеціальну святкову програму, щоб порадувати жителів і нагадати їм про вічні цінності сім'ї. Концерти зазвичай проходять на відкритих майданчиках в парках і центрах відпочинку і розваг. Організовуються цікаві виставки і галасливі яскраві ярмаркі.В церквах і храмах відбуваються богослужіння на честь святих подружжя Петра і Февронії. Вже стало доброю традицією грати весілля саме в цей день, щоб сімейне життя склалося щасливо. Молодята брачуются і вінчаються по всій Російській Федерації, але головним містом 8 липня все ж залишається Муром, де жили Петро і Февронія.Туда з'їжджаються туристи і з задоволенням бродять по стародавніх вулицях з віковою історією. Екскурсоводи у День сім'ї присвячують всі свої розповіді житієм святого подружжя і їх дивовижну долю. Вам з коханою людиною обов'язково потрібно побувати в Муромі 8 липня, щоб перейнятися атмосферою добра і теплоти, любові і ніжності, вірності та взаєморозуміння.