Як накачати м'язи без тренувань.

Практично кожен з нас хоче мати струнке підтягнуте тіло, особливо в літній сезон, коли своєю появою на пляжі хочеться справити враження на оточуючих. Тільки далеко не всі можуть дозволити собі відвідування тренажерних залів: хтось через відсутність необхідних на це коштів, хтось в силу інших обставин. Як накачати м'язи , не відвідуючи тренажерних залів і не маючи під рукою спеціальних снарядів?
Інструкція
1
У домашніх умовах, не маючи під рукою спеціального інвентарю, накачати м'язи можна за допомогою вправ з власною вагою. До таких вправ відносяться: віджимання, присідання, скручіваніе.Отжіманіе. Кожен з нас знає цю вправу. Віджимання розвиває трицепси, дельтоподібні й грудні м'язи . Віджимання універсально тим, що, змінюючи постановку рук, ми можемо зміщувати навантаження від однієї групи м'язів до іншої: чим ближче ми ставимо кисті рук один до одного, тим сильніше йде навантаження на трицепси; чим ширше постановка рук, тим сильніше навантаження на м'язи грудей. Виконується по 4-5 підходів, останні два підходи до стану «м'язової відмови».
2
Присідання. Також знайоме всім вправу. Присідання зміцнюють м'язи стегна, а також покращують роботу серцево-судинної системи і розвивають загальну витривалість. Для збільшення навантаження на м'язи можна виконувати присідання на одній нозі: • На стільці - стоячи опорною ногою на табуреті і звісивши вниз другу ногу; • «Пістолет» - присідаючи на одній нозі, другу витягати перед собой.Упражненіе підходить для щоденного виконання; робіть 4-5 підходів за тренування, останні два підходи - до стану «відмови».
3
Скручування. Вправа, яке більшість знає як «прес». Техніка всім знайома: лежачи на спині і зігнувши ноги в колінах, піднімати верхню частину тіла, згинаючись у попереку, після чого плавно повертатися у вихідне положення. Руки можна схрестити на грудях, або зчепити за головою. Для досягнення помітного результату досить щоденного виконання вправи в 4-5 підходах по 30-40 разів.
4
До вправ, що не вимагає спеціальних снарядів і пристосувань, можна також віднести плавання. Плавання підвищує витривалість, розвиває гнучкість і підвищує працездатність. Плавання - загальнозміцнюючий заняття, в ньому використовуються всі основні групи м'язів: м'язи живота, рук, плечового пояса, стегон, сідниць. Крім м'язової тренування, плавання зміцнює суглоби, додає їм гнучкості.
Красиве накочене тіло. Щось у цьому є. Щось прекрасне. Але на вправи немає часу, або бажання, або ще якісь причини заважають походу в спортзал.
Інструкція
1
Бігом на вулицю. Можливо, ви думали, що можна досягти якогось значного результату в накачуванні м'язів лежачи на дивані. Однак тренажери з телемагазинів, які обіцяють відмінний прес і біцепси за 5 хвилин на день - це міф. Точніше, якийсь результат, може бути, ви і отримаєте, але навряд чи люди, що рекламують ці товари для фігури, накачалися тільки завдяки цим чудовим ізобретеніям.Отсутствіе вправ не скасовує рухливий спосіб життя в принципі. Бігайте, катайтеся на велосипеді, лижах, плавайте в басейні. Все це набагато цікавіше, ніж звичайні вправи з залізом або тренажерами. Кругом поля, ліси, панорами міста - і ви гордо рухаєтеся посеред всього цього, накачуючи при цьому м'язи .Однак не варто сподіватися, що до вас прийдуть м'язи Шварценеггера допомогою гри в баскетбол . Звичайно, ви розвинете якусь певну мускулатуру, і тіло ваше буде в постійному тонусі, але про біцепс в 45 см варто забути.
2
Пам'ятайте про регулярність. Щоб у вас був якийсь більш-менш значущий результат в накачуванні м'язів, займатися улюбленим видом спорту варто регулярно. І бажано займатися різними видами, щоб всі види м'язів були задіяні. Це означає, що якщо в понеділок у вас футбол, то в середу - басейн, а в п'ятницю - похід на скалодром.
3
Харчуйтеся правильно. Навіть якщо ви вирішили відмовитися від заліза, це не означає, що вам потрібно відмовитися від спортивного раціону, так як м'язам все одно потрібно рости. Харчуйтеся білковими продуктами, наприклад, м'ясом, рибою, яйцями, сиром. Налягайте на вуглеводи, такі як рис, гречка, картопля. Не забувайте про вітаміни (фрукти, овочі) .Не завадять і харчові добавки. Зрозуміло, «хімію» в рахунок не беремо, але вітамінно-мінеральні комплекси, хондро- і кардіопротектори не завадять. Також можна вливати в себе додаткову порцію білка за допомогою протеїнових коктейлів.