Як зробити сир з хлористого кальцію. Сир з хлористим кальцієм.

Сир люблять і дорослі, і діти. Тому в магазинах дуже багатий вибір цього продукту. Але все частіше люди відмовляються від покупного сиру на користь домашнього. Адже він набагато корисніше і його можна приготувати самостійно.
Вам знадобиться
    • молоко
    • хлористий кальцій
Інструкція
1
Найпростіший спосіб приготування домашнього сиру - з використанням додаткових засобів хімічного харчової промисловості. Так, наприклад, дуже популярний в домашньому виробництві хлористий кальцій. З його допомогою сир готують наступним чином: підігрійте приблизно до 40 градусів сире молоко, найкраще підійде ринкове, сільське. Але можна використовувати і будь-яке інше - пастеризоване, стерилізоване і безлактозную. Останнє, в якості основного матеріалу для приготування дієтичного продукту, підійде тим людям, у яких діагностована непереносимість білка коров'ячого молока - лактози. І не забувайте, що від виду молока, яке ви використовуєте для приготування сиру, безпосередньо залежить жирність кінцевої маси, а значить смак і крихкість.
2
Молоко потрібно помішувати постійно. При цьому, не зупиняючись, влийте в нього десятивідсотковий розчин кальцію хлориду. Його легко можна знайти і купити в кожній аптеці. Не перестарайтеся! Фахівці запевняють: на 0,5 літра молока цілком достатньо 1-1,5 столових ложок препарату. Якщо ж його покласти занадто багато, то сир вийде занадто гірким.
3
Доведіть молоко до кипіння. Коли маса згорнеться, зніміть ємність з вогню і охолодіть масу. Для того, щоб отримати остаточний продукт, візьміть марлю або сито з дуже дрібною сіткою, і викладіть на них сирну масу. Необхідно це для того, щоб стекла зайва вода, і сир став розсипчастим.
4
Зміцнюйте своє здоров'я за допомогою домашнього сиру. Адже він не тільки набагато смачніше покупного, але ще й корисніше. Такий продукт - прекрасне джерело кальцію, він зміцнює зуби і кістки людини. Також кальцій нормалізує роботу нервової системи, активізує ферментацію і допомагає процесам згортання крові. Але більше 100 грам в день домашнього кальцірованного сиру лікарі їсти не рекомендують, бо це може призвести до порушення мінерального обміну.