Як обшити туалет пластиком. Як зробити пластиком туалет.

Якщо ви бажаєте обшити туалет пластиковими панелями, вам зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до фахівців. Всі необхідні роботи можна виконати самостійно, результат при цьому не буде відрізнятися від результату роботи спеца.
Вам знадобиться
  • Панелі ПВХ, канцелярський ніж, будівельний рівень, клей.
Інструкція
1
Підготовка стін. На даному етапі вам потрібно підготувати стіни туалет а для подальшої їх обшивки пластиком. Підготовка досить проста - розчиніть знежирюючий засіб у воді, після чого, ретельно промийте стіни. Змийте сухою ганчіркою піни зі стін і дайте поверхні повністю висохнути.
2
Заміряйте висоту кожної стіни і наріжте для початку кілька панелей відповідної довжини. Закріплюючи першу панель на стіні, ретельно обробіть її клеєм (оптимально підійде «Момент-Монтаж»). Притисніть панель до стіни, після чого, виставите її по вертикальному рівню, використовуючи відповідний інструмент.
3
Для більш надійної фіксації стартова панель повинна постояти 30-50 хвилин. Після цього часу ви можете продовжити обшивку кімнати. Для оформлення кутів рекомендується використовувати спеціальні пластикові куточки для панелей.
4
Після того як стіни будуть оформлені, приступите до обшивки стелі. Якщо ви не плануєте встановлювати точкові світильники, ви можете також наклеїти панель на стелю. Якщо ж ви бажаєте встановити дані аксесуари, вам потрібно зібрати каркас.
5
Відступіть від стелі 10-15 сантиметрів (висота світильника) і протягніть по периметру стін обвідний профіль на цьому рівні. У паз обвідного профілю вставте металевий поздовжній профіль на 60 мм і закріпіть його шурупами з кожного боку. Надалі на даний каркас панелі можуть бути прикріплені як клеєм, так і за допомогою шурупів по металу, званих професійною мовою «насіння».
Існує кілька способів обшивки туалету, але кожен з них повинен передбачати монтаж захисного короба для комунікацій. У ньому потрібно зробити лючок, який забезпечить доступ до місць з'єднань труб.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі
  • - металопрофіль
  • - дюбелі
  • - сантехнічний люк
  • - дриль
  • - шуруповерт
Інструкція
1
Санвузол - приміщення, в якому завжди підвищена вологість. Тому для його внутрішньої обробки потрібно купувати Негігроскопічний матеріал. Це можуть бути пластикові панелі або керамічна плитка. Крім вибору матеріалу потрібно вирішити, яким способом найзручніше замаскувати комунікації, що проходять через туалет: чи буде це закритий стелаж або нехитрий короб з гіпсокартону.
2
Перед початком робіт слід переконатися в тому, що всі труби справно виконують своє завдання, а фітинги надійні і не вимагають заміни. Далі на листку паперу потрібно накреслити план приміщення, позначивши на ньому всі розміри стін і відстань до комунікацій. Цей начерк допоможе правильно розрахувати кількість оздоблювального матеріалу. Крім нього буде потрібно купити вентиляційну решітку і лючок, який забезпечить доступ до труб.
3
Початок робіт по обшивці туалету - монтаж каркаса з металопрофілю під короб, який закриє труби. З допомогою креслення визначають кількість вертикальних стійок і перекладин і нарізають планки потрібного розміру. Це можна зробити за допомогою болгарки або ножицями по металу. До стін металопрофіль кріплять дюбелями, під які попередньо висвердлюють отвори в бетоні або цеглині. У ці виїмки вбивають дерев'яні штирі, а в них вже вкручують дюбелі.
4
Стійки і перекладини кріплять між собою будь-яким із з'єднувальних елементів для робіт з гіпсокартоном: прямими або укороченими підвісами, куточками, «крабами». Останні потрібні в тому випадку, якщо заплановані широкі полиці, що вимагають фіксації хрестоподібних з'єднань профілів. По завершенні монтажу каркасу приступають до його обшивці гіпсокартоном або пластиковими стінами. Слід передбачити отвори для установки лючка і вентиляційної решітки.
5
Далі починають обшивати стіни. Якщо в якості оздоблювального матеріалу обрані пластикові панелі, монтують обрешітку з горизонтальних перекладин. Вони можуть бути як дерев'яними, так і з металопрофілю. Відстань між планками повинне скласти 40-50 см. Нижня і верхня повинні відстояти від підлоги і стелі не більше, ніж на 15 см. Якщо туалет обшивають вагонкою, вологостійким гіпсокартоном, ламінованої дошкою, ДСП, обрешітку потрібно робити з вертикальними стійками, крок яких повинен бути не більше 40 см.
6
Монтаж оздоблювального матеріалу починають з нарізки полотен необхідного розміру. Пластикові панелі «набирають» методом з'єднання «шип в паз», фіксуючи кожну з них на всіх горизонтальних перекладинах. Вагонку монтують аналогічно, але кріплення роблять на вертикальних стійках. Торці закривають пластиковим куточком, який фіксують за допомогою суперклею.