Як зробити фігури з картону. бджілки з кольорового картону.

Виготовлення фігурок з картону - це захоплююче заняття. Картон добре піддається зміні форми. Його можна загинати, склеювати, різати і згортати. З нього можна зробити різні вироби і декоративні елементи. Діти із задоволенням зроблять разом з вами різноманітні фігурки.
Вам знадобиться
  • Кольоровий картон, кольорові олівці, клей ПВА, ножиці.
Інструкція
1
Найкраще робити фігури та інші вироби з кольорового картону . Фігури з картону можуть бути односторонніми, що дозволить прикріпити їх до поверхні за допомогою двостороннього скотча. Двосторонні вироби можна підвісити на нитці. Об'ємні фігурки ставлять на підставки.
2
Щоб зробити фігури з картону , нанесіть обрану схему на картон і виріжте деталі. Деталі з'єднуйте клеєм, дротом або пластиліном.
3
Для виготовлення фігури лева, приготуйте картонний рулон від туалетного паперу. Також знадобляться: кольорові олівці, картон чорного, коричневого і світло-коричневого кольору, ножиці, клей ПВА. На коричневому картоні намалюйте мордочку лева. На світло-коричневому картоні - гриву. Розмір мордочки зробіть таким же, як і діаметр кола картонного рулону від туалетного паперу.
4
Виріжте обидві частини мордочки наклейте на гриву. З чорного картону треба вирізати ніс і наклеїти його. Намалюйте кольоровими олівцями оченята, ротик на мордочці у лева і розфарбуйте кінчики гриви. Виріжте з світло-коричневого картону чотири лапи і хвіст лева. Намалюйте пензлик на хвості і зробіть на ній маленькі розрізи. Клеєм ПВА приклей всі частини лева до циліндрик з картону , який буде тулубом.
5
Спробуйте ще зробити фігуру бджілки. Знадобиться гофрований картон чорного і синього кольорів, картон коричневого кольору, ножиці, кольорові олівці. Намалюйте тулуб бджоли на коричневому картоні. На гладкій стороні гофрованого картону синього кольору намалюйте два крила. Виріжте ці три частини.
6
Намалюйте кольоровими олівцями особа бджоли. Виріжте і наклейте смужки з гофрованого чорного картону по обидві сторони тулуба бджоли. Відріжте зайві частини смужок. Виріжте ще дві смужки з гофрованого чорного картону і приклейте їх, як вусики зверху на голові. Потім приклейте крила по обидві сторони тулуба. Проробіть отвір в тулуб бджоли і прив'яжіть до нього нитку.
7
Дуже просто зробити і оригінальні закладки з картону . Намалюйте на картоні смужку, наприкінці якої зображення будь фігурки тільки без голови, наприклад тулуб рибки з хвостом. Виріжте готову закладку. Помістивши її в книгу, вийде, наче риба засунула голову в книгу. Доступні матеріали і проста техніка виконання і дозволять вам творити дивовижні речі.