Як накачатися за короткий час. Як накачати м'язи за короткий проміжок часу.

Про шикарною мужньої фігурі з «залізними» м'язами мріє практично кожен юнак, але здійснити цю мрію, особливо за короткий час , виявляється не настільки простою справою. Дана стаття пропонує покрокову інструкцію про те, як домогтися результатів за максимально короткий термін.
Вам знадобиться
  • Вільний простір для виконання вправ
Інструкція
1
Накачайте прес - такі бажані шість кубиків. Для цього не потрібні ні дієти, ні розрекламовані тренажери, ні таблетки для росту м'язів, ні тисячі віджимань - досить на тренуваннях звернути більшу увагу м'язам живота, так як вони найбільш слабкі, і бажано не в кінці, а на початку тренування.
2
Зверніть увагу на частоту тренувань (мінімум - 2 рази на тиждень). Для м'язистого і щільного преса робіть високі навантаження при низькій частоті. Для підтримки стану преса забезпечте на тренуваннях середні навантаження і середню частоту.
3
Розбийте відпрацювання черевних м'язів на два тренування - тим самим ви забезпечите кращий результат. Піднімайте тулуб для накачування верхньої частини преса, ноги - для нижньої, виконуйте повороти тулуба для закачування косих м'язів і для них же робіть нахили тулуба в сторону.
4
Використовуйте на тренуваннях різні типи вправ. Намагайтеся, щоб проміжок між різними видами вправ не перевищував двох діб. Застосовуйте не тільки звичайні підйоми тулуба і ніг лежачи, але й у висячому положенні.
5
До підіймання ніг у висячому положенні додайте кранч велосипедний (скручування корпусу). Нестандартне положення черевних м'язів змусить їх розвиватися активніше - і результат буде забезпечений. Навантаження робіть настільки сильну, щоб після тренувань постійно відчувалася м'язова втома.
6
Зверніть увагу на свій генетичний фон: якщо у вашій родині всі були щупленький, без добре розвинених м'язів, можливо, вам доведеться дотримуватися додаткової дієти для досягнення бажаних результатів.
7
Приберіть зайві жирові відкладення з області живота, згадайте, що саме під ними ховається прес. Якщо ви розумієте, що маєте зайві жирові накопичення, негайно сядьте на дієту, інакше ніякі силові вправи і кранчи вам не допоможуть.