Як намалювати кулак. Як намалювати на кулаках кров.

Малювання кулака , як і руки взагалі - не така вже проста задача, тому перш, ніж приступати до малюнка, розгляньте уважно свою руку і процес стискання її в кулак. Це допоможе вам при деталізації зображення. Постарайтеся якомога точніше передати в малюнку форму кулака . Для простоти візуалізації пальців розмічайте їх спочатку у вигляді витягнутих циліндрів.
Вам знадобиться
  • олівець, ластик, аркуш паперу
Інструкція
1
Проведіть окружність, складову повний обсяг майбутнього малюнка і відповідну справжньою формі зображуваного кулака . Додайте лінії, які позначають великий палець і зап'ясті. Для точності зображення знову зверніться до своєї руки і детально розгляньте положення великого пальця.
2
При зображенні задньої і верхньої частин кулака зверніть увагу на нерухомість руки і з'єднання пальців. Після детального спостереження зробіть правильну розмітку чотирьох пальців, роблячи їх приблизно однаковими по ширині.
3
Зображуйте всі лінії м'яко і плавно, а для додання природності і реалістичності додайте тіні. В цілому деталізація малюнка - це пошук вашого власного стилю, який згодом працюватиме на вас.
4
Ви можете намалювати кулак в різному становищі: з зовнішнього боку, з вказівним пальцем в більш високому положенні по відношенню до інших пальцях.
5
Намалюйте вказівний палець окремо від трьох інших, що показує вперед. Зробіть його об'ємним за допомогою використання ретуші (тіней і зморшок), таким же способом доможіться об'ємності кулака .
6
Зобразіть кулак з внутрішньої його частини, коли вказівний палець розташовується вище всіх інших. При такому зображенні постарайтеся максимально використовувати тіні і зморшки - ваше зображення придбає обсяг і виглядатиме природніше.
7
Спробуйте також зобразити руку в русі, коли робиться тільки спроба її стиснення в кулак.
8
При складнощах із зображенням пальців намалюйте їх для початку просто як циліндрики, з'єднані між собою в місцях справжніх суглобів.
9
Використовуйте при малюванні прийом невеликого спотворення форми пальців для додання більшої глибини і достовірності зображенню. Припустимо, при зображенні вказівного пальця неприродно вигнутим він виглядає набагато реалістичніше і правдоподібніше, ніж якщо зобразити його рівним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E539IczboxQ