Як одягати новонароджену дитину.

Прогулянки - обов'язкова умова здорового розвитку для малюка. Перші виходи на вулицю скоюють уже через тиждень після виписки з пологового будинку. Час перебування на вулиці повинно бути від 1,5 до 3 годин. Спочатку цього буде достатньо. Обов'язкове правило - одягати дитини по сезону.
Інструкція
1
Літо - найпрекрасніший період для прогулянок. Однак деякі мами скоюють грубу помилку - примудряються в спеку укутати крихітку. Одягати новонародженого дитини треба в легку маєчку і трусики. Якщо на вулиці дуже сильна спека, то робіть прогулянки рано вранці або ввечері. Обов'язково, гуляючи з малюком, що не підставляйте його прямим сонячним променям. Іноді при сильній спеці малюкові корисно побути голеньким, лише злегка прикрийте його тоненькою пелюшкою. Не хвилюйтеся, малюк не захворіє, а ось перегрів чреватий серйозними наслідками.
2
Як бачите, влітку все досить просто. Але як правильно одягати новонародженого дитини в зимовий період? Свіже повітря необхідний дитині, і мінусова температура не є протипоказанням для зимових прогулянок. Головне, одягайте крихітку правильно. Обов'язково дотримуйтеся принципу багатошаровості, одягаючи малюка. Перший шар - це натільна білизна. Основна функція такого білизни - зберегти тільце малюка сухим. Другий шар - це кофточка і штанці або комбінезон. Одягаючи малюка, вибирайте одяг з натуральних матеріалів. Ідеальним варіантом будуть речі з флісу або вовни.
3
Третій шар одягу це - зимовий комплект. Неважливо, що це буде - костюм, конверт або комбінезон, головне, вимога якість матеріалу. Він повинен захищати від вологи і вітру. Внутрішнє оздоблення зимового верхнього наряду повинна володіти здатністю зберігати тепло і вбирати вологу.
4
Зверніть увагу на голову малюка. Під зимову шапку надіньте два чепчика різної щільності. Знову ж буде спрацьовувати ефект багатошаровості, і ваш малюк себе почуватиме на прогулянці комфортно.
5
Одягайте дитини в залежності від погоди на вулиці. Чи не кутайте і, навпаки, не прагнете гартувати малюка. Залежно від вуличної температури, наприклад, пізньої осені чи ранньої весни варіюйте кількість шарів на ваш розсуд. Головне правило, щоб малюку не було жарко або, навпаки, холодно.
6
Щоб зрозуміти, комфортно малюкові чи ні, доторкніться до його носика. Якщо він гарячий, значить дитині жарко, якщо холодний - він замерз. Якщо маленький носик теплий, то його власникові комфортно і тепло. Можете сміливо продовжувати гуляти далі.