Як платити через Яндекс-гроші.

Оплата через " Яндекс . Гроші" - популярна форма розрахунків через інтернет. Володарі електронних гаманців в цій системі можуть набувати самі різнопланові товари і послуги, не відходячи від комп'ютера. Ресурсів, які працюють з цією формою розрахунків, в мережі достатньо.
Вам знадобиться
  • - гаманець в системі "Яндекс.Деньги";
  • - сума, достатня для платежу;
  • - номер гаманця одержувача або адресу його електронної пошти на "Яндексі" (не у всіх випадках).
Інструкція
1
Знайти потрібний ресурс можна двома способами. Перший - авторизуватися в системі " Яндекс . Гроші", пройти по посиланню і скористатися пошуком по каталогу. Різні товари та послуги в ньому віднесені до відповідних тематичних группам.От користувача потрібно зайти в потрібний розділ, вибрати цікавий ресурс і провести оплату. У платіжну форму вводиться ідентифікатор користувача у цікавить його продавця (наприклад, номер договору з інтернет-провайдером) і сума платежу. Потім система запитує платіжний пароль і після його правильного введення списує гроші з рахунку.
2
Інший метод пошуку - через інтернет-магазин (а умовно таким можна назвати будь-який сайт, який приймає оплату в мережі). Інформація про можливі способи оплати зазвичай присутній на головній сторінці кожного подібного ресурсу або в розділі, присвяченому способам оплати.Прі формуванні замовлення сайт рано чи пізно запропонує вибрати форму оплати. На цій стадії треба віддати перевагу " Яндекс .Деньгам", відзначивши цей варіант галочкою або клікнувши на нього мишкой.Затем сайт запропонує авторизуватися в платіжній системі, а перед відправленням грошей ввести платіжний пароль.
3
Широко практикується (хоча офіційно і не схвалюється правилами " Яндекс .Денег") розрахунок через систему між приватними користувачами. Наприклад, оплата замовником роботи, виконаної для нього фрілансером. У цьому випадку виконавець повідомляє номер свого рахунку в системі, а замовник переводить на нього обумовлену суму зі свого електронного кошелька.Для здійснення переказу потрібно авторизуватися в системі, пройти за посиланням "Перевести" і ввести номер рахунку одержувача або адресу його електронної пошти на " Яндекс е ", суму платежу і платіжний пароль.