Як накачатися без протеїну. Як накачатися за місяць з протейних.

Для хлопців і дівчат усього світу дуже важлива їх фігура. Сучасна мода на засмаглі і треновані тіла вимагає від нас неможливого. Багато людей прагнуть отримати рельєфне тіло, але не завжди застосовують правильні методи. Наприклад, деколи чималу шкоду організму може завдати протеїн - широко відома харчова добавка, що сприяє росту м'язів. Протеїн може викликати проблеми з травленням і алергічну реакцію організму. Так як же накачати м'язи без протеїну ?
Інструкція
1
Відповідь проста - систематичні тренування. Цей спосіб хоч і нелегкий, зате найвірніший і безпечний. Для початку складіть комплекс вправ, що підходить саме вам. Обговоріть з вашим тренером оптимальне для вас кількість тих чи інших вправ в день. І приступайте до тренувань. Важливо відзначити, що збільшувати навантаження необхідно поступово, щоб не шокувати організм. Подібні тренування можуть сприяти як зростанню вашої м'язової маси, а й розвитку гнучкості вашого тіла. Правда, швидкого результату чекати не варто, зате даний підхід формує характер, розвиває витривалість, терпіння, цілеспрямованість, а це теж важливо.
2
Також сприяти досягненню результату може зміна раціону. Можна вдатися до дієти або просто почати правильно харчуватися, не обмежуючи себе. Правильний вибір залежить від поставленої мети. Для тих, хто вирішив зменшити вагу, краще підійде дієта. А для бажаючих просто набрати м'язову масу - правильне харчування. Важливо відзначити, що до обмежень в їжі потрібно підходити дуже акуратно: вони повинні бути незначними, і рекомендовані дієтологом. Секрет правильного харчування теж простий: в день обов'язково треба з'їдати тарілку супу або бульйону, вживати якомога більше овочів і фруктів.
3
Отже, якщо у вас досить сильний характер, приблизно через три місяці ви отримаєте чудовий результат і зможете пишатися не тільки своїми м'язами, але і своїм терпінням і витривалістю.
Всі сучасні журнали з бодібілдингу просто рясніють рекламою різних харчових добавок. Маса статей написана про різні види протеїнів, за допомогою яких культуристи набирають м'язову масу. Але досягти тих же результатів можна і без спортивного харчування. Єдине, що для цього знадобиться - це правильно підібрати тренувальну програму і раціон харчування.
Вам знадобиться
  • дієтологічних довідник, ручка, зошит або текстовий редактор на комп'ютері, калькулятор, кухонні ваги.
Інструкція
1
Насамперед необхідно дізнатися, скільки калорій на добу необхідно споживати для набору м'язової маси. Для цього свою вагу помножте на 40, отримана цифра і буде необхідною кількістю споживаних калорій. Тобто, якщо вага тіла дорівнює 70 кг, то помноживши його на 40, отримаємо 2800 ккал. Тепер, знаючи необхідну калорійність харчування, ми можемо підрахувати скільки необхідно споживати білків, жирів і вуглеводів. Близько 25-30% калорій повинні складати білки, 55-60% вуглеводи і 15-20% жири. Для прикладу візьмемо наступне співвідношення: 25/55/20. При такому співвідношенні у нас вийде, що на білок, вуглеводи і жири будуть припадати 700, 1540 та 560 ккал. Знаючи, що 1г білків і вуглеводів дорівнює 4 ккал, а 1г жиру 9 ккал, продовжимо наші обчислення: 700: 4 = 175г білка; 1540: 4 = 385г вуглеводів; 560: 9 = 62г жирів.
2
Ось і прийшла пора підбирати необхідні продукти харчування та їх кількість. Можливо, спочатку здасться, що це складний процес, але насправді це не так. Все що потрібно, на цьому етапі - це диетологический довідник, кухонні ваги (можна обійтися і без них, так як практично всі продукти в магазинах вже розфасовані по вазі) і зошит з ручкою для записів. Для того щоб перехід на необхідну дієту був легким і не приніс дискомфорту, краще проводити його поступово, наприклад, протягом тижня або двох. Виберіть кілька днів, протягом яких записуйте все, що ви їсте, а ближче до сну проведіть розрахунок калорійності поглиненої їжі і кількість білків, жирів і вуглеводів за схемою, яка була описана вище. Це нескладне завдання допоможе зрозуміти, які зміни варто внести в раціон харчування.
3
Варто пам'ятати, що не всі білки і вуглеводи однакові. Для сніданку та вечері краще вибрати продукти, які будуть забезпечувати організм поживними речовинами довгий час. Джерелом таких вуглеводів є різні каші і борошняні вироби, а білків - м'ясо, сир, і птах. Після тренування для швидкого поповнення енергетичних ресурсів організму краще вибрати так звані швидкі вуглеводи і легко засвоювані білки. Джерелом перших стануть всілякі солодощі та фрукти, а друге - риба, яйця і молоко.
4
Також варто пам'ятати про те, що в період набору маси потрібно пити достатню кількість води (не менше двох літрів на день). І повністю виключити вживання спиртного, яке виводить воду з клітин, роблячи їх слабкими, що зменшує обсяг і силу мускулатури.
Зверніть увагу
Якщо слідуючи наведеної в даній статті темі ви не отримуєте бажаного результату (наприклад, за місяць практично не набрали маси), тоді збільште калорійність харчування на 200-300 ккал, і стежте за змінами. Якщо результат залишиться колишнім, то найімовірніше потрібно шукати проблему в тренувальній програмі. Для більшості межею є три тренування на тиждень, а деяким цілком достатньо і двох. Якщо проблема була в перевантаженнях, то перед тим як перейти на нову тренувальну схему, варто влаштувати собі хоча б десятиденний відпочинок від тренажерного залу.
Корисна порада
Накачати хорошу м'язову масу без застосування протеїнових добавок може кожен, найголовніше правильно підібрати план харчування і слідувати йому. При цьому не так важливо, щоб у ньому були присутні якісь особливі продукти, важливіше щоб між ними було правильне співвідношення.