Як надати знижку.

Хочете залучити більше клієнтів, використовуючи знижку ? Не знаєте, як правильно надавати знижку ? Хочете, щоб клієнтів було більше, і щоб підприємство не стало збитковим? Якщо перед вами стоять ці питання, то вам буде цікава ця стаття.
Інструкція
1
Надавайте знижку клієнтові не раніше другої покупки. Багато підприємств роблять знижку тільки постійним клієнтам. Покупець повинен купити хоча б раз ваш продукт або послугу за повною вартістю, а вже потім вирішити, чи відповідає ціна заявленому качеству.Когда покупець приходить до вас вдруге, його формально вже можна записати в «постійні» клієнти або хоча б викреслити зі списку « випадкових »покупців. А як уже говорилося вище - постійним клієнтам можна робити знижки. Чим частіше і більше вони роблять покупки, тим вище їм можна надавати знижку .
2
Чи не продавайте товар за ціною нижче, ніж власні витрати. Цілком зрозуміле бажання - продати товар за нижчою ціною, але у великих кількостях, щоб тим самим залучити якомога більше клієнтів. А ви впевнені, що прибравши знижку , зможете втримати хоча б половину з цих клієнтів? Велика кількість клієнтів має привертати висока якість та розумна ціна. А знижка - це вже справа преміювання перевірених клієнтів, які і так принесли значний прибуток компанії, і на яких тримається значний оборот продукції.
3
Робіть знижки постійно. Знижки є типовим інструментом маркетингу, проте ними, як і будь-яким іншим інструментом, потрібно вміти користуватися. Знижки повинні бути постійним елементом вашої торгівлі, а не тимчасовим подією. Проте варто враховувати те, що знижки не повинні бути стаціонарними. Робіть знижки на різні товари, у різні проміжки часу. Знижуйте їх, підвищуйте, але постійно міняйте. Робіть високі знижки на невелику групу товарів і вказуйте це в рекламі. Також іноді можна робити замість знижок невеликі подарунки клієнтам, особливо у свята. Головне - прораховуйте, що не проскочили ви точку беззбитковості і не забувайте цінувати своїх клієнтів, адже без них ніякої бізнес просто б не зміг існувати.