Як зробити весільний колаж. Як зробити птицю для весільної машини.

Одним з найбільш знаменних і зворушливих моментів у житті кожної людини є весілля. Красиві і святково оформлені фотографії створюватимуть вам гарний настрій довгі роки, нагадуючи про цей чудовий день. Професійні фотографи часто об'єднують кілька фотографій в один знімок, міняю фон, додають ефекти і багато іншого. Об'єднати улюблені фото, красиво прикрасити і зробити підписи можна самому.
Інструкція
1
Якщо ви новачок, то найбільш проста і зрозуміла у використанні програма - фото КОЛЛАЖ . Зробити красивий колаж тут дуже просто. Відкрийте програму, натисніть створити новий проект. Можете вибрати один з готових шаблонів (на вибір представлені більше сотні шаблонів: весільні, дитячі, новорічні, і багато інших) і вибрати розмір готової картинки, для монітора або друку, програма сама підбере пропорціі.Перенесіте вибрані фото на призначені місця, програма дозволяє змінювати розмір і положення зображень, додавати мальовані елементи, прикрашати їх рамками і віньєтками, вибрати в якості фону будь-яке зображення. Особливу красу вашої композиції додадуть яскраві прикраси з розділу "Романтика". Використовуючи спеціальні фільтри в програмі, ви легко зробите весільний колаж в старовинному стилі, ретро, класичної або сучасної романтики, модерн, і підібрати відповідні елементи декору. Програма вся російською мовою і інтуїтивно зрозуміла.
2
Швидко і просто можна оформити свої фото прямо в інтернеті, наприклад на сайті http://ru.picjoke.com/.Заходите на сайт, вибираєте фотоефект і натискаєте мишкою на зображення. Завантажте з пам'яті свого комп'ютера потрібну вам фотографію і створюєте нове зображення. Результат ви побачите відразу на екрані. Що особливо приємно, програма робить все безкоштовно і дозволяє послати картинку по електронній пошті друзям і знайомим.
3
Найпопулярнішим графічним редактором серед фотолюбителів залишається Adobe Photoshop. Завантажте в програму ті зображення, які хотіли б об'єднати, і перенесіть їх на обраний фон інструментом Move Tool. Змінити розмір допоможуть клавіші Ctrl і t, для збереження пропорцій притримаєте клавішу Shift. Замінити фон можна за допомогою створення маски шару і кисті. У даній програмі є й інші способи досягти мети. Для освоєння всіх можливостей програми радимо подивитися відео уроки або пройти спеціальні курси.Другімі популярними програмами для створення колажів є: Corel PHOTO PAINT, paint.net, Macromeda Fireworks, WinImages.
Корисна порада
Колаж з весільних фотографій повинен бути насиченим і виразним, щоб, дивлячись на нього, ви поверталися в щасливий день вашого весілля. З часом додайте до нього фото ваших дітей, і в одній рамці поміститься ціла історія. Бажаємо вам творчих успіхів.