Як навчитися малювати 3D малюнки. Як зробити 3d картинку.

Говорячи про 3D малюнках, варто відзначити, що виконувати їх можна практично на будь-якому матеріалі, будь то папір, стіна, асфальт або полотно. Але одне з найбільш новомодних і вражаючих напрямків - 3D зображення на асфальті. Це одна з гілок стрітпеінтінга або графіті, особливість, якої полягає в тому, що малюнки робляться прямо на асфальті. Такі твори здатні зачаровувати глядачів, і дивлячись на деякі з них складно знайти межу між малюнком і реальністю.
Інструкція
1
Початківцям художникам краще для початку потренуватися на простому аркуші паперу, а вже потім виходити творити на вулицю. Навіть найдосвідченіші майстри спочатку роблять ескіз на папері, і тільки потім переносять його на асфальт.
2
Основне поняття, пов'язане з тривимірними зображеннями - це художній термін «перспектива», тобто зображення об'ємного предмета в просторі. Для того щоб зрозуміти, як зобразити що-небудь об'ємне на площині, потрібно мати добре розвинене просторове мислення.
3
Щоб отримати дійсно ефектне 3D зображення, потрібно вибрати точку зору, тобто позицію, з якою художник і глядач дивиться на полотно, лист або асфальт. Саме з обраної точки ваш малюнок і буде здаватися тривимірним. Потім необхідно визначитися з тим, звідки падає світло на вашому малюнку, адже саме від цього залежатиме розташування тіней на зображенні, а саме тіні і надають плоскому малюнку об'ємність. Приступаючи до створення зображення пам'ятайте про те, що об'ємні предмети малюються більш темними ближче до контурів, і світлішими по центру, якщо світло на них за вашою задумом падає спереду. Якщо ж світло на предмет падає збоку, то ваш малюнок, відповідно, буде світліше з того боку, де розташований передбачуваний джерело світла, і темніше з протилежного боку.
4
Для початку краще повчитися зображати прості прямокутні геометричні фігури - куби і паралелепіпеди. Для цього накресліть три осі і розташуйте на них малюнок, як це роблять на уроках геометрії. Поступово вдосконалюючи свою майстерність, переходите до округлим і більш складним зображенням, а потім відмовтеся від допоміжних осей. Для перших робіт також рекомендують вибирати чорно-білі малюнки, а вже потім поступово починати експерименти з кольором.
5
Якщо ви хочете, щоб ваш малюнок виглядав на асфальті ефектно, не потрібно робити у нього чітких прямокутних кордонів. Фон бажано підібрати такого відтінку, щоб він поєднувався з кольором поверхні, на яку ви будете його наносити.