Як зупинити напад кашлю у дитини. Як зупинити напад сухого кашлю.

Сильний кашель зазвичай мучить дітей молодшого віку. Відбувається це через особливості в будова гортані в районі голосових зв'язок. Найчастіше причиною кашлю є ларингіт - набряк слизової. Сильні напади гавкаючого кашлю спостерігаються вночі, особливо у фазі загострення захворювання (перші 2-3 дні). Але не завжди винуватець кашлю - ларингіт, це може бути і алергічна реакція організму, або звичайне першіння в горлі в період захворювання. Зупинити кашель можна різними способами.
Вам знадобиться
  • -щелочное питво;
  • -мед;
  • -вершкове масло;
  • -інгаляціі;
  • -дитячий сироп від кашлю .
Інструкція
1
Якщо напад кашлю трапився, коли малюк спав, посадіть його і дайте попити. Якщо кашель так і продовжує мучити, нехай дитина походить. Як пиття добре підходить: лужна мінеральна вода, стакан води з чвертю чайної ложки соди, тепле молоко або відвар ромашки. Ці кошти пом'якшують слизову оболонку глотки, першіння проходить, кашель слабшає.
2
Трохи полегшити кашель можна за допомогою меду або вершкового масла. Нехай дитина повільно розсмокче чайну ложечку меду або масла. Але будьте обережні, якщо у малюка алергія на продукти бджільництва, то стан може тільки посилитися.
3
Коли поліпшення не спостерігається, а кашель тільки посилюється, зробіть малюкові інгаляцію. В екстреному випадку, в період сильного задухи при ларингіті, швидко відкрийте гарячу воду у ванній кімнаті, і нехай малюк подихає над парою. Також піднімається вологість у приміщення, дихальні шляхи зволожуються, і кашель потихеньку припиняється. Можете робити інгаляції з використання ефірного масла кедра. Налийте гарячої води в миску і додайте трохи масла, нехай дитина подихає.
4
Дитячі сиропи, до складу яких входить велика кількість ефірних масел, допоможуть полегшити кашель. Дайте малюкові необхідну дозу сиропу. В деяких випадках цей спосіб відмінно допомагає. Але якщо це не просто першіння в глотці і сухий кашель, то краще все ж викликати фахівця. Не завжди виходить зняти напад в домашніх умовах, та й небезпечно займатися самолікуванням.
5
Якщо малюка порадили госпіталізувати, не зволікайте. Нерідко банальний сухий кашель є ларингітом, який може перейти в помилковий круп. У стадії загострення малюк може просто загинути через звуження просвіту в гортані. Для полегшення стану і зняття набряку дитині введуть преднізолон до прибуття в лікарню. В стаціонарі проведуть курс лікування захворювання. А також малюкові будуть призначені інгаляції на спеціальному обладнання.