Як зміцнити сім'ю.

Ольга і Саша - ровесники, їм по 30. У шлюбі 9 років. І начебто все у них добре: гідна робота (обидва дизайнери), двокімнатна квартира з майже виплаченої іпотекою, 3-річна «Мазда». Син - першокласник ... Але щось стало зникати, причому, це «щось» - найголовніше.
Інструкція
1
Хтось називає це «сіллю буття», хтось - пристрастю, хтось - життям, наповненим емоціями та враженнями. Коли це «щось» зникає, сімейні відносини потребують глобальної перезавантаження. Їх необхідно освіжити, додати їм імпульс і, тим самим, зміцнити сім'ю. Спробуємо розібратися, як це сделать.Когда пари приходять на першу консультацію до сімейного психолога, їх просять зізнатися в тому, що ж вони хочуть насправді: зберегти відносини або розлучитися з найменшими втратами для себе і дітей. Будемо вважати, що ви висловилися на користь шлюбу. Тоді приступимо.
2
Перше і найголовніше, що вам потрібно зробити - це усвідомити, що ви готові прожити зі своїм партнером все своє життя, принаймні, при існуючому стані справ. Причому заявити про це зопалу набагато простіше, ніж виважено відповісти «так» .Після того як ви усвідомлюєте, що людина, яка поруч з вами, - найрідніша і улюблений, все стане набагато простіше. Вам уже нікуди і нема чого буде бігти, шукати кращої долі та щастя за «сімома морями».
3
Наступне завдання - об'єднання інтересів. Це можливо, навіть якщо ви занадто різні. Адже з якихось причин ви один одного обрали. Ходіть в кіно, походи, на танці. Малюйте, будуйте, гуляйте з собакою. Подорожуйте, плавайте, лежите на дивані. Все що завгодно, лише б вам було весело і цікаво один з другом.І ще у вас повинна з'явитися спільна мета. Підійде як побутова (зробити ремонт, побудувати дачу), так і високодуховна (пізнати Бога, знайти сенс життя). Обов'язкова умова - мета повинна вас по-справжньому надихати, заважати спати ночами і змушувати постійно перебувати в діалозі один з одним.
Корисна порада
Якщо запропоновані способи зміцнення сімейного союзу здалися вам занадто складними, поспішаємо вас втішити: в тому випадку, якщо ви блискуче впораєтеся хоча б з одним із завдань, сімейне життя стане набагато гармонійніше, а ви будете почувати себе набагато впевненіше і щасливіше .