Як зварити яйця некруто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Зварити яйце некруто так, щоб воно було ідеальним - не надто рідким, в міру твердим, з ніжним поточним жовтком - під силу кожному. Але не кожен це вміє. Щоб наступного разу у вас все вийшло, краще ніж у шеф-повара в першокласному ресторані, наслідуйте цим простим радам.
Вам знадобиться
  • Каструля
  • Вода
  • Таймер
Інструкція
1
Не багато хто знає, що температура яйця до того, як ви його опустили в воду, не менш важлива, ніж температура води під час його приготування. Дістаньте яйця заздалегідь і дозвольте їм зігрітися до кімнатної температури.
2
Виберіть підходящу каструлю. Вона повинна бути досить просторою. Все яйця, які ви в неї покладіть, повинні поміщатися в ній вільно.
3
Наповніть каструлю водою на? і поставте на вогонь.
4
За допомогою спеціального пристосування або простий канцелярської кнопки, акуратно проткніть яйце з тупого кінця. Це нехитре дію дозволить вам уникнути тріщин і витікання білка в киплячу воду.
5
Коли вода закипить, зменшіть вогонь. Яйця повинні варитися на повільному вогні.
6
За допомогою столової ложки або спеціального пристосування опустіть, по одному, яйця в воду.
7
Поставте таймер. Час, на який потрібно виставити таймер, залежить від розміру яйца.На середнє яйце потрібно три хвилини, на яйця великих розмірів - по доданій хвилині за розмір (L, XL, XXL).
8
Щойно таймер спрацює, вимикайте вогонь, знімайте каструлю з вогню і зливайте воду. Поставте каструлю з яйцями під струмінь холодної проточної води, щоб зупинити нагрів і охолодити яйця.
9
Поставте яйце в спеціальну підставку - "чарочку", зріжте верхівку ножем або за допомогою «гільотінкі» і покладіть усередину невеликий шматочок гарного вершкового масла. Посоліть. Поперчіть. Подавайте.
Корисна порада
В Англії яйця всмятку подають з тоненькими і вузькими смужками підсмаженого хліба. Такі тости англійці називаються «солдатиками» .Існує багато пристосувань, що допомагають варити яйця взагалі і яйця всмятку зокрема. Наприклад, «музичні яйця» чи «яйця» із спеціального матеріалу. Їх опускають в каструлю разом з натуральними яйцями і, по мірі зміни готовності яєць вони або грають спеціальні мелодії, або змінюють кольору.