Як зістикувати ламінат і плитку. поділ плитки та ламінату.

Використовувати різні оздоблювальні матеріали в одному приміщенні - нормальна практика сучасних ремонтників. Головне, щоб ці покриття гармоніювали між собою і могли добре з'єднуватися. Як, наприклад, плитка і ламінат .
Вам знадобиться
  • - кахельна плитка;
  • - ламінат;
  • - інструменти;
  • - саморізи та дюбелі.
Інструкція
1
Зазвичай таку комбінацію як плитка і ламінат використовують при обробці кухонних приміщень. Більш практичний кахель укладають на підлогу робочої зони, а ламінат - на обідню половину кухні. Способів того, як зістикувати різні за структурою і фактурою матеріали, дуже і дуже багато. Можуть такі конструкції бути цілими, коли все кріпиться прямо до основи підлоги. А зустрічаються і збірні, які складаються з комплекту різних кріплень і насадок. Декоруючи перехід між плиткою і ламінат ом, не забудьте, що саме правильне оформлення стиків значно продовжує термін служби підлогових покриттів.
2
Площина розміщення оздоблювальних матеріалів повинна бути однаковою, а місце їх зустрічі має перебувати в центрі приміщення або отвору. При укладанні плитки і ламінат а бажано залишити між ними невелику щілину, але не більше 5 міліметрів.
3
Для стикування плитки для підлоги та іншого покриття найчастіше використовують поріжки, виготовлені з різних матеріалів. Наприклад, це можуть бути алюміній, дерево, пробка, пластик та інші. Кріплять їх до поверхні з використанням саморізів і дюбелів. Поріжки - ідеальний варіант з тієї причини, що вони прекрасно можуть урівноважити і приховати під собою вийшла різну висоту між покриттями. Також ними легко прикрити не дуже-то гарне місце стиковки двох матеріалів.
4
Для кріплення плитки і ламінат а користуються кількома видами порожків, а саме кутовими і підлоговими. Якщо у вас приміщення просте, без затій, прямокутне, то для поділу оздоблювальних зон підійдуть звичайні прямі кріплення. Якщо ж у вас є елементи півкола, трикутника і будь-який інший геометричної фігури, то вибирати вам для закладення потрібно спеціальні поріжки. Ті, які можуть гнутися і приймати будь-яке положення. Надайте йому ту форму, яка вам необхідна, просвердлите декілька отворів на рівній один від одного відстані і прикріпіть його до підлоги за допомогою спеціальних пристосувань.
5
А є варіант, як з'єднати плитку з ламінат ом без використання додаткових засобів. Для цього потрібно ламінат приміряти трохи внахлест. Потім його необхідно відсунути, а плитку трошки з краю "згладити", прибираючи зайві шар. Перехід буде плавним, тому різниці висот між покриттями не буде. Потім за допомогою силікону акуратно приклеюйте ламінат і затирайте вийшов шов. Робити це потрібно дуже акуратно, інакше місце стику буде виглядати неохайним і некрасивим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5JIW-m9gzng