Як розтопити лід.

Вам потрібна дуже холодна вода, а в морозилці є тільки кубики льоду? Або риба, яку ви принесли з супермаркету, покрита тонкою крижаною глазур'ю, а готувати вечерю треба вже зараз? З якою б околокулінарной проблемою ви не зіткнулися, вам знадобиться розморозити лід. Зробити це в домашніх умовах можна досить швидко. Не обов'язково пам'ятати закони фізики - досить засвоїти кілька простих способів.
Інструкція
1
Розтопити лід у харчових цілях можна на водяній бані. Для цього покладіть лід в емальований посуд і поставте її в таку ж ємність побільше розміром. У велику каструлю налийте воду. Запаліть плиту, поставте ємності (одну в іншій) на конфорку. Зачекайте, поки вода у великій ємності нагріється і розтопить лід в малій.
2
Якщо вам потрібно розтопити лід, який більше не знадобиться, наприклад, прибрати крижану оболонку з мороженої риби, скористайтеся водою з-під крана. Також розтанути лід можна. посипавши його харчовою сіллю. Але процес це нешвидкий.
3
Киньте шматочки льоду на суху сковорідку і поставте її на запалену плиту. З шипінням лід розтане за нетривалий час.
4
Якщо вам потрібно, щоб лід танув поступово, просто викладіть його в ємність і поставте в тепле місце, наприклад, поряд з батареєю. Чим дрібніше будуть шматочки льоду, тим швидше вони розтопляться від перепаду температур.
Корисна порада
- Можна обгорнути шматочок льоду в аллюмінієвую фольгу, щоб він розтанув швидше. Фольга добре проводить тепло і прискорить процес танення.