Як відкрити автосервіс в гаражі. Як зробити автосервіс своїми.

За нашими дорогами ходить безліч автомобілів. І кожен з них рано чи пізно ламається, плюс до всього технічне обслуговування повинно проводитися раз на півроку. А куди звертаються в таких ситуаціях автолюбителі? Правильно, в автосервіс . Розглянемо ж, як створити свій власний бізнес у сфері автообслуговування.
Інструкція
1
Орендуйте гараж, або використовуйте вже наявний. Врахуйте, що гараж повинен відповідати певним вимогам - доступність, наявність електрики і охорони. Адже клієнт повинен до вас якось дістатися, без електрики ви не будете мати навіть освітлення, а без охорони у вас розтягнуть і обладнання, і здані на ремонт автомобілі.
2
Зареєструйтеся в потрібних інстанціях. Хоча напевно ви чули, що багато гаражники працюють нелегально, ми не рекомендуємо цього робити. По-перше, ви ризикуєте бути оштрафованими за незаконне підприємництво. По-друге, відкривши легальний бізнес, ви можете його рекламувати, залучаючи нових клієнтів. По-третє, зареєструвати ІП зараз дуже легко, достатньо швидко і недорого, податки цілком посильні.
3
Закупити потрібне обладнання. Так як в автосервіс е виконують різні види робіт, буде потрібно і різні пристосування. Наприклад, для шиномонтажу потрібне спеціальне шиномонтажне обладнання.
4
Наберіть потрібний персонал. Буде добре, якщо до вас влаштуються люди зі спеціальною освітою. Але, звичайно, можна набрати і студентів - з їх подальшим навчанням. Тут важливо, скільки видів виконуваних робіт буде у вашому сервісі, а також ступінь їх складності і небезпеки.
5
Запустіть цікаву рекламу. Так як різних автосервіс ов велика кількість, потрібно добре себе подати, щоб миттєво роздобути достатню для вигідного бізнесу кількість відвідувачів. Можна запустити спеціальні знижки на перший час, щоб залучити ще більше кліентов.Не забувайте при організації автосервіс а, що робота ця більшою мірою сезонна. Клієнти, звісно, будуть цілий рік, але кількість їх буде залежати від пори року. Тому спробуйте організувати все так, щоб висока продуктивність була саме в потрібний сезон.
Перш ніж відкривати автосервіс , визначитеся з тим, до якої категорії ви хочете його віднести. Виділяють чотири основних типи автосервіс а: авторизовані - ті, які працюють в чіткій взаємодії з офіційними дилерами; мережеві - ті, які беруть назва великої мережі і виступають від її імені; одиночні сервісні пункти, що не мають акредитації але здійснюють послуги нарівні з авторизованими центрами; індивідуальне надання послуг.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з вибором місця для автосервіс а. При цьому оцінюйте також перспективність навколишньої території на предмет зовнішньої реклами. Найбільш вигідне розташування - поруч з автомагістраллю, з автозаправними станціями або гаражними комплексамі.Учтіте, що автосервіс заборонено відкривати поруч з житловими будинками або водоймами, а робоча площа майбутнього ремонтного підприємства повинна складати тридцять квадратних метрів як мінімум.
2
Подбайте про залагодження бюрократичних формальностей. Необхідно погодити проектну документацію, а також остаточно вирішити питання з орендою і підготувати пакет документів у транспортну інспекцію.
3
Підберіть персонал. Для виконання найбільш затребуваних послуг шукайте висококваліфікованих робочих, інакше репутація вашого сервісу може серйозно постраждати від помилки недосвідченого працівника. Найпоширенішими ремонтними роботами є: кузовний ремонт, шиномонтаж, мастильно-заправні, контрольно-діагностичні, електротехнічекіе, балансувальні роботи.
4
Відробіть зв'язки з постачальниками запчастин. Майте на увазі, що наявність імпортного обладнання можна використовувати в рекламних цілях для залучення клієнта. Пам'ятайте про те, що для кожної марки машини іноземного виробництва існує своя комп'ютерна система діагностики, тому краще сконцентруватися на продукції одного-двох виробників.