Як організувати швейне виробництво.

В останні роки багато фірм, що займаються виготовленням швейних виробів, достатньо сильно зміцніли. На початку було дві-три машини, а зараз це вже промисловий рівень. Отже, прибуток від цього заняття дуже висока. Тоді чому ж не організувати своє швейне виробництво ? Спробуємо зайнятися даним бізнесом.
Інструкція
1
Дуже добре, якщо ви вже знайомі зі швейним справою. Якщо ні, почитайте потрібну літературу, можливо, сходіть на які-небудь швейні курси. Важливо зрозуміти всю технологію швейного виробництва, дізнайтеся про технологічні тонкощі досить багато, щоб потім оцінювати вкладення в якесь устаткування.
2
Знадобиться хороша фінансова база, тому прорахуйте, чи зможете ви осилити даний бізнес, щоб в результаті не залишитися ні з чим.
3
Знайдіть треба приміщення для організації швейного виробництва. Так як таке виробництво вимагає величезних площ, шукайте простора будівля. Місце розташування особливого значення мати не буде, хоча, звичайно, вашому майбутньому персоналу буде зручніше, якщо вони житимуть неподалік. Як варіант, можете влаштувати надомну роботу, встановивши у кожної швачки будинку по машині і розвозячи їм потрібні матеріали.
4
Закупіть потрібно швейне обладнання. Це одне з найбільш витратних, але в теж час окупних дій. Потрібні будуть універсіальние сточують машини, петельний напівавтомат, краеобмоточние машини та інше подібне обладнання.
5
Найміть потрібний персонал. Зверніться для цього в спеціальні агентства, подайте оголошення в місцеву газету. Тут може допомогти і ваша запис на швейні курси, де ви зможете познайомитися зі своїми майбутніми колегами.
6
Щоб почати свою справу, зберіть потрібні документи і зареєструйтеся в податкових органах.
7
Знайдіть потенційних замовників і проведіть з ними всі потрібні переговори.
8
Не забувайте про маркетингову політику. Якщо самі слабо в ній розбираєтеся, зверніться в спеціалізовані фірми або найміть людини з потрібним образованіем.Теперь дерзайте. І, можливо, саме ваше швейне підприємство через декілька років перетвориться на промислового гіганта з високим грошовим оборотом.
Швейне виробництво є одним із прибуткових видів бізнесу. Пошиття одягу, постільної білизни і рушників давно вже став популярний, що в свою чергу створило високу конкуренцію в даній сфері. Щоб ваші розрахунки на прибуток виправдалися, підійдіть до створення швейного виробництва серйозно - з калькулятором в руках і складеним бізнес-планом. Швейне виробництво дає хороші показники, якщо воно поставлено на промисловий рівень.
Вам знадобиться
  • - швейне обладнання (швейні машини, оверлоки, ґудзиковий автомат, розкрійне обладнання та столи);
  • - пакет документів для реєстрації свого підприємства.
Інструкція
1
Найкращий варіант для початку швейного виробництва, якщо ви вже з ним знайомі хоча б поверхово. Якщо ви шили одяг для себе і своїх близьких, то деякі деталі швейного справи вам вже відомі. Для організації швейного справи в промислових розмірах потрібно знати основні етапи виробництва. Швейних технологій досить багато, і їх необхідно вивчити в реальності. Запишіться на швейні курси або займіться вивченням потрібної літератури самостійно.
2
Вивчіть ринок швейного виробництва: вам потрібен стійкий попит на ту продукцію, виробництво м якій ви вирішили зайнятися. Окупити бізнес ви зможете тільки на затребуваною ринком продукції. Проаналізуйте конкурентів - це можна зробити по телефону, представившись потенційним замовником.
3
Обміркуйте фінансові питання бізнесу. Вам знадобиться досить велика кількість фінансів для організації швейного виробництва. Можливо, вам буде потрібно кредит у банку.
4
Підберіть необхідне для швейного виробництва приміщення. Вам потрібно шукати просторе приміщення, де можна буде розмістити все обладнання, сировину та готову продукцію і організувати робочі місця для персоналу. Як можливий варіант, можете розглянути роздачу надомної роботи швеям. В такому випадку ви заощадите на приміщенні для цеху, але вам доведеться розвозити працівникам всі потрібні матеріали.
5
Закупити необхідне швейне обладнання. Вартість всіх машин достатньо висока, тому більша частина вашого початкового капіталу піде на покупку устаткування.
6
Підберіть робочий персонал. Добре, якщо у вас вже є коло знайомих кваліфікованих швачок. Якщо працівників ще не вистачає, дайте оголошення в місцеву газету або на телебачення. Ви можете звернутися за допомогою в кадрове агентство або надрукувати оголошення для розклеювання по під'їздах будинків.
7
Зберіть потрібний пакет документів і зареєструйтеся в податкову службу. Знайдіть перших замовників і проведіть з ними успішні переговори. Починайте виготовляти свої перші замовлення.
Корисна порада
Пошукайте в свій бізнес хорошого бухгалтера з чистою репутацією. Це позбавить вас від безлічі проблем.