Як зшити одяг для дитини.

Будь мамі хочеться, щоб її дитина була одягнена в красиву, зручну і, звичайно, якісну одяг . Крім того, діти ростуть дуже швидко, а одяг коштує досить дорого. Наповнити дитячий гардероб можна власноруч зшитими речами. Тим більше що шити для дітей нескладно, і для цього не знадобиться великих тимчасових витрат. Оскільки на виготовлення дитячого одягу потрібно набагато менше тканини, ніж на дорослу, а вартість тканини невелика, ви можете серйозно заощадити.
Інструкція
1
Більшість предметів дитячого одягу дуже прості в дизайні, мають нескладні лінії крою і речі легко шиються. Дитячі речі - це саме вдячна поле діяльності початківців. Перше і основне правило - дитячий одяг має бути безпечною. Не варто пришивати багато зав'язок, вони не повинні бути занадто довгими і краще їх не робити на лінії горловини. Не слід використовувати багато тканини, в якій можна заплутатися. Це стосується довгих спідниць і широких рукавів. Пришивайте гудзики і предмети оздоблення міцно, щоб дитина не змогла їх відірвати і проковтнути.
2
Іноді дитина відмовляється надягати ту чи іншу одяг . Предмети дитячого одягу повинні бути яскравими, особливими, але в той же час звичними. Якщо ваша дитина вже досить великий, запропонуйте йому самому вибрати тканину або модель майбутнього вбрання. Вибирайте кольори тканини і гудзики разом - це буде корисно і малюкові, який тільки вчиться визначати кольору або форму предмета.
3
На дитячих речах не слід робити складних і тугих застібок, пришивати багато дрібних гудзиків. Зверніть увагу на липучку. Це найкраща застібка для малюка. Крім того дітям просто розстібати і застібати блискавки з великими зубчиками і великим «язичком». Якщо ви збираєтеся зшити брючки, шорти або спідничку, зробіть на талії еластичну тасьму.
4
Не секрет, що діти дуже швидко виростають з свого одягу, уникнути цього можна за допомогою декількох прийомів. Наприклад, внизу штанів і на рукава пришити манжети. Якщо дитина підросте, ви просто відвернеться манжети на потрібну довжину без особливих зусиль. Якщо брючки стали короткі, їх можна переробити в шорти, обрізавши до необхідної довжини. Вибирайте моделі для шиття зі складками, складками або прямого силуету, які підходять для декількох розмірів. Шийте з трикотажу - це кращий матеріал для активно зростаючих дітей.
5
Основу викрійки зробити просто. Досить розпороти стару річ і перенести викрійку на папір. За допомогою цієї основи можна зшити різноманітні моделі, додавши цікаві деталі й елементи обробки: комірці, рукавчики, кишені і так далі.