Як організувати торгову точку.

Більшість індивідуальних підприємців в нашій країні тримають будь-яку торговельну точку . Не всі з неї мають величезний прибуток, багато хто навіть в підсумку стають банкрутами і більше ніколи не намагаються займатися яким-небудь бізнесом. Але все ж більшість бізнесменів мають досить стабільний і високий дохід. Бути може, в майбутньому ви станете одним з них? Давайте ж розглянемо основні кроки з організації торговельної точки.
Інструкція
1
Спочатку обміркуйте гарненько своє рішення. Чи потрібно це вам, чи зможете ви перебороти нервозність і лінь, чи знайдуться у вас потрібні фінансові кошти. Загалом, зважте всі за і проти перед відкриттям своєї торгової точки, і тільки потім переходите до виконання наступного пункту.
2
Визначтеся, який продукцією ви збираєтеся торгувати. Чи буде це продаж канцелярських товарів на міському ринку або невеликий магазин джинсового одягу в місцевому універмазі.
3
Складіть докладний бізнес-план. Можете для цієї мети найняти фахівця. Це буде набагато швидше і якісніше. Тільки співпрацюйте з перевіреними людьми, щоб не попастися в лапи шахраїв.
4
Зареєструйтеся в потрібних органах та інстанціях як індивідуальний підприємець.
5
Займіться пошуком майбутньої дислокації вашої торгової точки. Як вже говорилося вище, це може бути міський ринок або універмаг. Є ще безліч місць, де можна буде вести свою підприємницьку діяльність.
6
Закупіть потрібний товар. Тут головне - знайти порядних постачальників, або самим їздити закуповуватися оптом. Так вийде набагато дешевше і вигідніше.
7
Найміть продавця. Або можете самі торгувати своєю продукцією, як багато підприємці роблять. Це вигідно через те, що не доведеться витрачати зайві гроші на зарплату, але в той же час, якщо ви людина зайнята, вам це не подойдет.Ітак, точка відкрита, пішов наплив відвідувачів і подальша виручка. Чи не про це ви мріяли? При позитивному веденні справи можете відкрити мережу торгових точок. Це вже дуже серйозний дохід.