Як поміняти труби в квартирі. де можна поміняти труби.

Ні для кого не секрет, що труби в будинках, збудованих 30-40 років тому і раніше, вже давно виробили свій ресурс. Саме тому багато власників квартир хочуть їх поміняти. Коштує така процедура від 5000 до 8000 рублів. Однак, можна легко заміну призвести і самостійно.
Вам знадобиться
  • - труби;
  • - болгарка;
  • - кріплення;
  • - замазка.
Інструкція
1
Перед тим як міняти труби в квартирі, потрібно спочатку провести розрахункові роботи. Для цього необхідно виміряти трубу в висоту і за діаметром, щоб точно знати, яку заміну вам купувати. Бо нова труба повинна легко входити на місце старої. Далі визначитеся, з якого матеріалу ви хочете зробити труби . Це може бути пластик, чавун, сталь, азбестоцемент і т.д. Обов'язково заміряйте і входи-виходи труб, щоб вони збігалися по діаметру з залишається розводкою. Порахуйте скільки саме труб вам потрібно. Після цього можете вирушати в магазин або на ринок за необхідним матеріалом для ремонту сантехніки.
2
Заміна труб у ванній і в туалеті відбувається за такою схемою. Спочатку потрібно знайти, де у вас основна розводка в квартирі знаходиться. Після перекрити обидва вентилі на воду, щоб закрити доступ із загальної труби в вашу квартиру. Старі труби , які вже просять заміни, потрібно зрізати. Фахівці рекомендують проводити всі сантехнічні роботи надійними інструментами, типу болгарки.
3
Не варто намагатися вирізати труби з стояка за допомогою ножівки, бо в цьому випадку вам її доведеться довго пиляти. Особливо, якщо ця труба чавунна. Далі вам потрібно взяти нову трубу і вставити її на місце старої, дотримуючись напрям останньої. Намагайтеся прокладати труби так, щоб було якомога менше стиків і з'єднань. Інакше ви ризикуєте рано чи пізно отримати багато місць протікання води.
4
З'єднайте нову трубу з розводкою, закладіть отримані щілини спеціальними кріпленнями або будівельними матеріалами. В якості них можна використовувати спеціальну герметичну замазку, яка захистить труби від протікання. Перевірте стійкість вийшла конструкції і підключіть до кранів, відкривши вентилі.
5
Якщо ви міняєте обидві труби відразу, то можете справити і своєрідну перепланування. Наприклад, замурую труби в стіну або взагалі перемістіть їх в інше місце - туди, де вам зручно.