Як запустити два скайпу одночасно.

Програма Skype за замовчуванням не дає можливості запустити одночасно кілька облікових записів на одному комп'ютері. Але це не означає, що здійснити задумку неможливо. Користувачам комп'ютерів з операційною системою Windows зробити це буде нескладно.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена програма Skype 5 версії (або новіша), порядок дій буде наступним.
2
Відкрийте провідник Windows. Для цього клацніть двічі по значку «Мій комп'ютер» або клацніть правою кнопкою на значку меню «Пуск» і виберіть команду «Відкрити провідник».
3
Вам необхідно знайти папку, в якій знаходиться ярлик програми Skype. Для цього клацніть на значку жорсткого диска «Локальний диск (С :)», перейдіть в папку Program Files (на деяких комп'ютерах це може бути папка Program Files x86). Потім знайдіть папку Skype, а в ній відкрийте папку Phone.
4
Клацніть правою кнопкою миші на ярлику Skype і виберіть в контекстному меню команду «Створити ярлик». Після цього клацніть правою кнопкою на новоствореному ярлику і в поле «Об'єкт» в самому кінці команди допишіть/secondary.
5
Зверніть увагу, що команду/secondary необхідно вводити після пробілу. У підсумку в поле «Об'єкт» повинна бути прописана наступна команда: C:/Program Files/Skype/Phone/Skype.exe/secondary.
6
Перейменуйте ярлик, щоб не плутатися в подальшому. Для цього клацніть правою кнопкою миші на ярлику і в контекстному меню виберіть команду «Перейменувати». Введіть назву Skype 2 або ім'я вашої другої облікового запису в Skype. Оригінальний ярлик можна перейменувати в Skype 1 або вказати ім'я своєї першої облікового запису.
7
Тепер можна запускати одночасно дві облікових записи Skype, використовуючи для першої оригінальний ярлик, а для другої - створений вами.
8
Якщо на ваш комп'ютер встановлена програма Skype 4 версії (або більш ранньої), порядок дій буде наступним.
9
Клацніть правою кнопкою миші на значку ярлика Skype і команду в поле об'єкт доповніть наступним:/secondary. У підсумку команда повинна виглядати так: C:/Program Files/Skype/Phone/Skype.exe/secondary.
10
Тепер кожен подвійне клацання по цьому ярлику буде запускати нову копію програми.
Корисна порада
Щоб визначити версію встановленої на ваш комп'ютер програми Skype, запустіть її і в меню «Допомога» виберіть пункт «Про Skype». У вікні, ви зможете побачити версію програми.