Як обробляти ананас.

Як правило, ананас потрапляє до нас вже нарізаним кільцями або кубиками і в консервованому вигляді. Для того, щоб обробити цей екзотичний фрукт самостійно, потрібно слідувати декільком простим правилам.
Інструкція
1
Спочатку потрібно відрізати нижню частину ананаса. Так ананас стане стійкіше, і наступні маніпуляції провести буде значно простіше.
2
Утримуючи за хвіст, потрібно обрізати шкірку (але не повністю, а лише верхній шар в 2-3 мм). На м'якоті повинні залишитися чорні точки.
3
Наступний етап - видалення чорних крапок. Тут можна зробити двома способами: 1) видалити їх на манер картопляних вічок (спосіб економний, але трудомісткий і дуже тривалий) 2) уважно оглянувши фрукт, можна помітити, що точки розташовані не хаотично, а по діагоналі. Для того, щоб швидко їх видалити, потрібно прорізати жолобки по спіралі зверху вниз (спосіб не настільки економічний, але займає близько 10 хвилин)
4
Тепер можна зрізати верхівку з листям - вони більше не знадобляться для оброблення, але відмінно виглядатимуть в якості прикраси для коктейлів.
5
Залишилося тільки вирізати жорстку середину. Це також можна зробити двома способами: 1) розрізати фрукт уздовж зверху вниз, кожну частину ще раз навпіл. Тепер вирізати жорстку середіну.2) розрізати на кружечки і вирізати середину формою діаметром близько 2 см.
Корисна порада
ананас, обробити ананас, як порізати ананас