Як пофарбувати ноутбук.

З часом глянцеві частини ноутбука затираються і починають виглядати, м'яко кажучи, непрезентабельно. Щоб дати своєму ноутбуку «друге життя», можна його пофарбувати, і тоді він знайде свій первозданний вигляд.
Вам знадобиться
  • фарба (автомобільна чи якась інша), наждачний папір, викрутка, безбарвний лак.
Інструкція
1
Перед фарбуванням потрібно підготувати ноутбук. Для початку його необхідно повністю розібрати, щоб фарба не потрапила на важливі елементи. Схема з розбирання ноутбука повинна бути в керівництві по експлуатації або на офіційному сайті виробника. Як правило, фарбується кришка і пластмасове покриття близько клавіатури, т.к. вони найбільш схильні до пошкоджень і сколів фарби.
2
Потім слід зашкуріть наждачним папером покриття, яке необхідно пофарбувати. Не варто докладати занадто багато зусиль, достатньо видалити трохи лаку і подряпини. Шкурить краще в воді або періодично змочуючи нею поверхню.
3
Після обробки наждачним папером всі частини слід промити і знежирити для більш рівного нанесення фарби і щоб уникнути «бульбашок». Потім поверхні рівномірно грунтуються, після чого слід дати грунту повністю висохнути (в квартирних умовах це займе близько доби).
4
Далі наноситься перший тонкий шар фарби. Найкраще підійде автомобільна фарба, але можна використовувати будь-яку іншу. Після повного висихання наноситься наступний шар.
5
Після висихання фарби аналогічно наноситься перший шар лаку, потім (приблизно через 24 години) - другий. Далі ноутбук знову сушиться. Після перевірки всіх забарвлених частин можна сміливо його збирати. Незабарвлені частини можна відполірувати для кращого ефекту. Фарбування закінчена.
Зверніть увагу
Фарбувати краще в приміщенні, уникаючи попадання пилу на сиру фарбу, інакше вийдуть небажані нерівності.