Як навчитися малювати картини.

Багато людей, працюючи за своєю спеціальністю, відчувають в собі величезний нереалізований творчий потенціал. Хтось, можливо, колись мріяв стати актором, хтось - співаком або музикантом, а кому-то до сих пір не дають спокою лаври успішних художників. Але навіть якщо батьки колись були проти художньої школи і віддали дитину в секцію плавання, вчитися ніколи не пізно. Тому якщо ви вирішили навчитися створювати хороші картини , то ви можете спробувати це зробити, скільки б вам не було років.
Вам знадобиться
  • художні інструменти, альбоми з репродукціями картин.
Інструкція
1
Перш за все, якщо ви хочете навчитися малювати картини , то забудьте слово «малювати». Малювати можна малюнки, картинки, ілюстрації, а картини зазвичай пишуть. Перед тим як приступити до навчання, виберіть техніку, в якій ви хотіли б навчитися працювати. Подумайте, чим би ви хотіли писати ваші картини - маслом, аквареллю, акрилом або чимось ще?
2
Вивчіть особливості різних матеріалів, вирішите, який з них вам ближче і з яким буде зручніше працювати. Можливо, щоб вибрати, вам доведеться спробувати спочатку одне, потім інше, потім третє і четверте і лише потім зупинитися на чомусь одному.
3
Переглядайте альбоми з роботами відомих художників, відвідуйте художні виставки. Неможливо навчитися писати картини , не вивчивши досвід вже відбулися художників. Важливо уважно вивчити історію живопису, з найдавніших часів і донині. Неможливо уявити собі хорошого сучасного художника, незнайомого з полотнами Рембрандта. Крім того, вивчаючи техніки різних митців, ви можете помічати деталі, які хотіли б використовувати в своїй роботі. В подальшій практиці вам доведеться виробляти свою власну техніку, а без базових знань це неможливо.
4
Крім навчання на курсах або в школі, придбайте спеціальні самовчителі. Таких зараз повно в будь-якому книжковому магазині. Ці книги допоможуть вам швидше оволодіти майстерністю, в них міститься безліч корисних порад та підказок.
5
практика, практика і ще раз практика. Якщо ви з душею віддастеся справі, то через якийсь час обов'язково досягнете помітних успіхів.