Як підключити два комп'ютера через кабель.

Кабельне з'єднання двох комп'ютерів - найпростіший приклад мінімальної локальної мережі. Причин для створення подібного з'єднання може бути величезна кількість. Якщо у вас удома є пара комп'ютерів, то напевно ви захочете об'єднати їх в єдину мережу. Зазвичай це роблять для швидкого обміну інформацією та доступу до загальних файлів і ресурсів, іноді такий метод застосовують для створення єдиного підключення до інтернету. У кожному разі вам будуть потрібні деякі навички настройки подібної мережі.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Для забезпечення кабельного з'єднання двох комп'ютерів вам буде потрібно наявність хоча б однієї мережевої карти в кожному комп'ютері. З'єднайте обидва пристрої за допомогою мережевого кабелю. Зазвичай в таких випадках використовують виту пару, тобто кабель RJ45.
2
Якщо вам необхідно лише створити локальну мережу між комп'ютера ми, то ваші дії будуть дуже простими. Відкрийте панель управління, виберіть пункт «Мережа та інтернет», перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом, виберіть потрібне підключення до мережі та відкрийте його властивості. Увімкніть настройки пункту «Протокол інтернету TCP/IPv4. Введіть довільний IP-адресу і натисніть Tab для автоматичного визначення маски підмережі. Повторіть попередній крок на другому комп'ютері, замінивши останній сегмент IP-адреси.
3
Якщо ж ви хочете забезпечити доступ в інтернет з обох комп'ютерів і абсолютно не бажаєте заводити два аккаунта, то ваші дії будуть трохи іншими. Виберіть комп'ютер, який виконуватиме функцію маршрутизатора. Підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом і налаштуйте підключення так, як цього вимагає ваш провайдер.
4
Відкрийте настройки протоколу TCP/IPv4 локальної мережі між комп'ютера ми на першому ПК. Заповніть поле «IP-адреса» цифрами 192.168.0.1.
5
Відкрийте властивості підключення до інтернету. Знайдіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку напроти пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету ...».
6
Відкрийте пункт, описаний в четвертому кроці. Вкажіть IP-адресу для даного комп'ютера таким чином, щоб він відрізнявся від адреси комп'ютера -сервера тільки останнім сегментом. А в поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз» введіть IP-адресу першого комп'ютера. Обов'язково відключіть файрвол Windows на першому комп'ютері.