Як маринувати кролика. Як замаринувати шашлик з кролика.

М'ясо кролика ставитися до дієтичних видам м'яса. У ньому міститься велика кількість білка, вітаміну РР, кальцію, магнію, калію і фосфору. Завдяки цим елементам м'ясо кролика ідеально підходить для дитячого харчування. Крім всіх корисних властивостей, м'ясо кролика дуже смачне.
Вам знадобиться
  • винний оцет;
  • біле вино;
  • молочна сироватка;
  • оливкова олія;
  • часник;
  • зелень петрушки і кінзи;
  • спеції.
Інструкція
1
М'ясо кролика трохи жорсткувато, тому його бажано маринувати. В процесі маринування воно стане м'яким, і не матиме запаху кролятини. Маринування можна замінити вимочуванням в воді. Вимочування також поліпшить смакові якості м'яса і позбавить від запаху. М'ясо кролика вимочують від години до трьох, час залежить від кількості м'яса.
2
Існує декілька способів маринування крольчатіни.В винному уксусе.Разведіте винний оцет в холодній воді так, щоб вода мала ледь вловимий запах оцту. Покладіть кролика в приготований маринад на три години. Маринад повинен повністю покривати тушку тварини. Через три години вийміть м'ясо з маринаду і промийте під проточною водою. Є один недолік цього маринаду - оцет знищує не тільки неприємний запах, а й натуральний аромат м'яса. Для молодих кроликів цей спосіб не підходить.
3
В білому віне.Ето найідеальніший вид маринування. Вино повністю позбавляє м'ясо кролика від специфічного запаху. Відмінно розм'якшує м'ясо і надає йому неповторний аромат. Вина потрібно взяти стільки, щоб м'ясо було повністю їм покрите. Після маринування м'ясо можна не промивати у воді. Це додасть приготовленого страві незвичайний смак.
4
В молочної сиворотке.В основному цей спосіб застосовують для маринування зайців, а й для кролика він також підходить.
5
В оливковій олії з часником і травамі.Возьміте 3 -4 столових ложки оливкової олії і змішайте з 3 головками подрібненого часнику. Додайте посічену зелень петрушки і кінзи. Натріть тушку кролика цією сумішшю і заберіть її в холодильник на три години. Перед приготуванням часниково-оливкову суміш потрібно струснути з м'яса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c57GgCqXL2w
Корисна порада
У кожен маринад можна додати наступні спеції: чорний перець горошком, ріпчаста цибуля, лавровий лист, сіль.