Як відновити волосся після хімічної завивки.

Краса вимагає жертв, і в разі з хімічної завивки ви жертвуєте здоров'ям волосся. Як результат, хімічна завивка руйнує природну захисну оболонку і структуру волоса. Вони випадають, стають жорсткими і неслухняними.
Вам знадобиться
  • - перцева настоянка;
  • - цибульний сік;
  • - реп'яхову олію;
  • - яєчний жовток;
  • - коньяк;
  • - майонез;
  • - червоний перець.
Інструкція
1
Отже, щоб відновити волосся після хімічної завивки , вам необхідно дотримуватися таких правил: Мийте голову не частіше 3-х разів на тиждень. Разом з брудом шампунь видаляє з волосся жировий шар, який є захистом для сухого волосся. Після хімічної завивки захисне покриття волоса і шкіри голови пропадає. Тому волосся стають сухими, і з'являється лупа. Підбирайте собі шампуні для сухого волосся або ж використовуйте дитячий шампунь. Чи не мийте голову гарячою водою. Найкраща температура - 28-30 градусів. Під час миття волосся робіть масаж шкіри голови.
2
Підстрижіть кінчики волосся. Після стрижки волосся починають рости швидше.
3
Використовуйте живильні маски і бальзами. Так волосся придбають колишню м'якість і слухняність.
4
Приймайте всередину вітаміни. Найбільш придатними в даному випадку є мікроелементи: кальцій (кальцій Д3 Нікомед) і магній (Магне В6). Також вживайте вітаміни групи В (Вітатресс, Нейромультивит, В-комплекс). Все це допоможе помітно знизити кількість випали волосся.
5
Використовуйте народні засоби для того, щоб відновити волосся після хімічної завивки . Для поліпшення харчування коренів волосся і шкіри голови втирайте перцеву настоянку (продається в будь-якій аптеці) 2-3 рази на тиждень. Для поліпшення стану волосся наносите маску з цибулевого соку і реп'яхової олії (у рівних пропорціях) з додавання жовтка і коньяку. Таку маску слід тримати на волоссі близько 30 хвилин, а потім змити.
6
Для додання волоссю м'якості і зміцнення їх структури використовуйте маску з трьох яєчних жовтків, столової ложки будь-якого майонезу, двох столових ложок реп'яхової олії і щіпки червоного перцю. Все це змішуєте і наносите на шкіру голови. Закриваєте все поліетиленовим пакетом. Через півгодини змиваєте звичайним шампунем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cSMlD4M2FuI
Зверніть увагу
Нинішні барвники та засоби для завивки вже не такі агресивні, якими були кілька років тому, але все ж після частої зміни кольору волосся регулярно потрібне відновлення пошкодженого волосся. Навіть якщо вам ніколи не доводилося користуватися барвниками або робити «хімію», відновлювати волосся буде потрібно пару раз в сезон, після спекотного літа і навесні, по закінченню зими.
Корисна порада
Будь-який вид хімічної завивки обов'язково позначиться на стані волосся. Роблячи хімію, ви неприродним шляхом міняєте структуру волосся, тому їх реакція може бути абсолютно різною. Вони можуть стати неживими, ламкими, тьмяними і навіть почати випадати. Як же знову відновити волосся після хімії? По-перше, відразу ж купите спеціальний шампунь і бальзам, краще, якщо це будуть кошти з професійних серій.