Як перемогти дорожнечу життя.

Питання про "вартість" людської життя давно перестав бути ліричним. Відповідь на нього все більше аргументується акуратними підрахунками економістів про величину прожиткового мінімуму. Цікаві проводять експеримент, чи зможуть вони прожити місяць з «мінімальної кошиком»; епатажні - не тільки проводять, але й пишуть про це статті. Для значної частини населення дорожнеча життя є повсякденною проблемою, а завдання перемоги над нею - завданням номер один.
Інструкція
1
Філософи продовжують стверджувати, що всі події і явища спочатку мають нейтральний характер, а сприймає людина схильна фарбувати їх у ті чи інші тони, залежно від минулого досвіду і переконань. Чи стосується це якості життя ? - Частково, оскільки одними філософськими істинами ситий не будеш, а потреби в їжі, сні і теплі - найсильніші. Значить, необхідні конкретні кроки на шляху перемоги над дорожнечею існування.
2
Чим менше у вас потреб, чим нижче рівень домагань і запитів, тим простіше буде їх задовольнити. І на їх задоволення піде мінімальна кількість коштів. Комусь на сніданок буде достатньо вівсяної каші з сухофруктами, а хтось віддає перевагу снідати тієї ж кашею, але на літній веранді дорогого ресторана.Еслі бажаєте перемогти дорожнечу, виключіть зайві і необдумані покупки. Складіть список необхідного і ведіть щоденний облік купленого. Продумайте, на чому в повсякденному життя ви можете секономіть.Еті нехитрі маніпуляції допоможуть більшою мірою контролювати свій бюджет і відчувати себе впевненіше.
3
Чи не бажають розлучатися з мріями про «дорогий» життя і подумки давно вписали себе у відповідний «інтер'єр», чекає ще одна стратегія. По суті, що ми називаємо дорогим? - Те, що не можемо дозволити собі придбати в даний момент або не можемо дозволити в прінціпе.Стоіт тільки збільшити щомісячний дохід, і планка бажаного поповзе слідом. Але казавшееся дорогим раннє, відразу стане більш доступним. Варіант підходить для тямущих і енергійних. Але пам'ятайте, що всіх грошей не заробити, а здоров'я і час спілкування з близькими людьми цінніше грошових знаків.
4
Якщо ви перебуваєте за межею бідності і навіть елементарні речі змушують ще тугіше затягнути пояс, звертайтеся за підтримкою в соціальні служби, щоб отримати матеріальну, юридичну та іншу необхідну вам допомогу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що вам ніхто нічого не винен. Будьте активні у вирішенні життєвих проблем.
Корисна порада
Інвестуйте в свою освіту.