Як підписувати електронного листа. Як підписати листи на yandex.

Щоб позбавити себе від необхідності в постійному оформленні підпису електронного листа, ви можете налаштувати подібну опцію в поштовій скриньці. Вам буде достатньо написати лист адресату і відправити його, а підпис додасться автоматично.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - електронна поштова скринька.
Інструкція
1
Оформлення підпису в сервісі електронної пошти Yandex (yandex.ru). Увійдіть в поштовий акаунт, використовуючи логін і пароль. Далі необхідно перейти в розділ налаштувань (посилання на розділ буде розташована в правій верхній частині вікна) .На наступній сторінці перейдіть за посиланням «Інформація про відправника». Тут ви можете задати потрібну підпис у відповідній формі. Розташування підпису може бути вибрано як перед початком письма, так і в його кінці. Після всіх дій натисніть кнопку «Зберегти зміни».
2
Оформлення підпису в сервісі електронної пошти Mail (mail.ru). Відкрийте головну сторінку поштового сервісу і авторизуйтесь в ньому. У горизонтальному меню (на сторінці вхідних повідомлень) клікніть по кнопці «Ще» і виберіть параметр «Налаштування» .Перейдіте за посиланням «Майстер листів». Це посилання ви побачите в лівій частині відкрилася сторінки. У майстрі листів ви можете оформити підпис, а також задати ряд інших параметрів, наприклад, встановити автоответчік.Подтвердіте зміни паролем і збережіть їх.
3
Оформлення підпису в сервісі електронної пошти Gmail (mail.google.com). Як і в попередніх випадках, вам потрібно увійти в поштовий акаунт, використовуючи для цього логін і пароль. Далі необхідно клікнути по посиланню «Налаштування» (правий верхній кут) .Щоб змінити підпис, перейдіть вниз, поки не побачите поле для оформлення підпису. Збережіть зміни і покиньте розділ.
4
В інших поштових сервісах настройки виконуються аналогічно.
Листи, написані від руки і відправлені за звичайною, а не електронною поштою останнім часом стають екзотикою. Разом з цим поступово забуваються і правила оформлення поштових відправлень.
Вам знадобиться
  • Ручка
Інструкція
1
Адреса відправника листа повинен розташовуватися в лівому верхньому куті конверта. Напишіть свої прізвище, ім'я та по батькові в родовому відмінку.
2
На наступному рядку вкажіть вашу адресу. Як правило, послідовність написання області, міста, вулиці, номера будинку та квартири не принципова. Однак логічніше розташовувати ці відомості саме в такому порядку.
3
На останньому рядку напишіть ваш поштовий індекс. Намагайтеся писати чітко, використовуйте друковані літери і не скорочуйте назви.
4
У правому нижньому куті повинні розташовуватися дані одержувача листа. Послідовність тут така ж. Не забудьте вказати повні прізвище, ім'я та по батькові адресата, т.к. для вручення листа іноді потрібно паспорт.
5
В лівому нижньому кутку в спеціальну форму впишіть індекс одержувача. Якщо ви не впевнені в його правильності, уточніть його у працівника пошти або перевірте на сайті пошти Росії. Цифри слід писати за зразком, який є на клапані конверта. Без виправлень і помарок. Використовувати чорнило червоного, жовтого і зеленого кольорів заборонено.
6
Якщо на конверті немає полів для адрес, порядок і правила заповнення інформації залишаються колишніми.
7
Якщо ви відправляєте лист в межах якої-небудь республіки, що входить до складу Російської Федерації, можна заповнити всі реквізити на мові цієї республіки, але доведеться продублювати дані і російською мовою.
8
На міжнародних листах адреси одержувачів пишуться латинськими буквами (цифри - арабські). Можна написати адресу на мові країни-одержувача, але обов'язково повторити назву країни російською мовою.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені в розбірливості свого почерку, надрукуйте адреси на принтері і приклейте у відповідних місцях конверта.