Як виховувати малюка.

Універсальної відповіді на питання, як виховувати малюка , не може бути в принципі. Кожна дитина неповторна і вимагає індивідуального підходу. Дотримання деяких рекомендацій полегшить взаємовідносини в сім'ї і допоможе виростити успішного в майбутньому людини.
Інструкція
1
Щоб дитина відчувала себе впевнено, повага до нього як до особистості має простежуватися з перших днів життя. Незважаючи на те, що малюк є частиною своїх батьків, він не зобов'язаний відповідати чиїмось бажанням або мечтам.Даже найменша дитина заслуговує на повагу. Якими б нікчемними або смішними здавалися його вимоги батькам, останнім потрібно пам'ятати, що характер формується з юних років. При цьому безпосередню участь на його становлення надають найпростіші фрази з серії «у тебе нічого не вийде» і «відчепися, не заважай дорослим».
2
Не менший вплив на виховання дітей в сім'ї робить загальна сімейна обстановка. Наведені у побуті фрази, ставлення один до одного дорослих членів сім'ї, - все це має значення. Дитина вбирає в себе інформацію, яка його оточує. Не варто дивуватися тому, що слово «козел» у виконанні малюка , що не досягли 3 років, може мати зовсім не те значення, на яке розраховують батьки.
3
Найкраще виховувати наочним прикладом. Це стосується всіх галузей життя. Складно переконати дитини є здорові продукти, коли на його очах решта харчуються фастфудом. Якщо мама каже по телефону, що тата немає вдома, коли останній лежить на дивані, то фраза про те, що обманювати недобре, буде для дитини порожнім звуком. Батькам необхідно переглянути свою поведінку, інакше розраховувати на те, що дитина поводитиметься добре, просто безглуздо.
4
Можливість вибору, наданого дорослими, дозволяє дитині рости більш самостійним, а також відчувати власну значимість. Якщо малюк знає, що до його думки прислухаються, він відчуває себе повноцінним членом сім'ї. Дитину треба любити, інакше ніяке виховання не принесе результатів.