Як тримати китайські палички. Як навчитися їсти паличками.

Вперше їх почали використовувати під час їжі китайці, що жили ще до нашої ери. Сьогодні в Китаї, Японії, Кореї, В'єтнамі і Таїланді дві невеликі тонкі палички з дерева, металу або пластику - синонім європейським ложка, виделка і ножам. Втім, нинішнє переможний хід по світу азіатської кухні - вже навіть не привід, а обов'язкова умова навчитися їсти за допомогою паличок всім без винятку. Уже можете підхоплювати паличками суші? Тоді - спробуйте тобто ними ж страви з локшини або рису.
Інструкція
1
Спочатку потрібно запам'ятати наступне. Палички потрібно тримати в правій руці. При цьому руку ні в якому разі не потрібно напружувати. Вона повинна бути рухливою в зап'ясті. Рухи повинні бути легкими, плавними.
2
Беремо в руки одночасно обидві палички. Кисть руки - расслабленна. Мізинець і безіменний палець притиснуті один до одного. Середній і вказівний палець - трохи витягнуті вперед.
3
Нижня паличка повинна лягти в улоговинку між великим пальцем і пензлем руки. Нижній тонкий кінець палички повинен упиратися в безіменний палець.
4
Верхня паличка повинна упиратися в подушечку вказівного пальця, третю фалангу середнього пальця. Зверху вона повинна дотримуватися подушечкою великого пальця.
5
Під час їжі рухомий повинна бути тільки верхня паличка. Нижня - завжди фіксована.
Зверніть увагу
Китайці впевнені, що палички для їжі розвивають дрібну моторику, тому користуватися ними китайці вчать дітей з однорічного віку.
Корисна порада
Щоб правильно управляти паличками, можна потренуватися захоплювати ними горошини або кукурудзяні зерна.Палочкамі не можна протикати їду, водити ними туди-сюди по тарілці, облизувати, класти поперек тарілки, передавати з їх допомогою їжу іншій человеку.Не "зависають" з паличками над їжею: спочатку виберіть сподобався шматочок, націльтеся на нього і тільки потім спритно схопите його палочкамі.Закончів є, покладіть паличці не збоку, а прямо перед тарілкою.