Як приготувати гречку для дієти.

Як схуднути - питання, від якого сучасні жінки сумно зітхають, знову і знову обмежуючи себе в їжі, дотримуючись принципу "хочеш схуднути - закрий рот ", і збільшуючи навантаження у фітнес-залі. Гречана каша з недавніх пір стала об'єктом уваги представниць слабкої статі, які бажають схуднути швидко і без особливої шкоди для організму. Приготувати гречану крупу для споживання під час "гречаної дієти" можливо кількома способами.

Вам знадобиться

Гречана крупа, кефір, йогурт, вода, термос.

Інструкція
1

Візьміть необхідну кількість гречки, переберіть, добре промийте і викладіть крупу в скляну, емальований або керамічний посуд. Залийте її киплячою водою з розрахунку 1:3, де 1 частина - гречана крупа, 3 частини - вода. Накрийте і дайте настоятися протягом 2-2,5 годин. Приготовлену таким чином гречку вживайте за призначенням.

2

Переберія й промийте гречану крупу, складіть її в емальовану, скляну або керамічний посуд. Залийте живим йогуртом (несолодким, без консервантів) або кефіром так, щоб крупа була прихована кисломолочним продуктом на висоту 3 пальців. Залиште в прохолодному місці (у холодильнику) на ніч. До ранку крупа повинна набрякнути і ввібрати в себе частину йогурту/кефіру. Приготовлена щадним способом, гречана крупа зберігає в собі вітаміни і мікроелементи, необхідні організму. Такий спосіб приготування гречки - хороша профілактика анемії і засіб для поліпшення самопочуття.

3

Підготуйте до варіння 100 г гречаної крупи: переберіть і промийте її. Потім залийте 1 літром води і варіть протягом 20-25 хвилин до готовності, не перемішуючи. Однак цей варіант не є найкращим для дотримання дієти, так як у воді залишається частина корисних речовин (воду після приготування каші зливають). Цей спосіб приготування гречки для дієти застосовують у разі неможливості вживання просто справжній або розпареній гречаної крупи. Наприклад, при хворобах шлунково-кишкового тракту.

4

Випивайте під час гречаної дієти не більше 1 літра кефіру в добу, йогурту - до 250-300 г, сіль і цукор використовувати не рекомендується. Воду (звичайну і мінеральну) можна вживати в звичних кількостях. Не слід харчуватися пізніше. ніж за 3-4 години до сну, в крайньому випадку (при сильному бажанні поїсти) можна випивати на ніч склянку знежиреного кефіру.

Зверніть увагу

В період дотримання гречаної дієти (всі 7 днів) бажано вживати полівітамінні препарати. Після тижня подібної дієтотерапії слід зробити перерву як мінімум на 1 місяць.