Як намалювати фенікса.

Фенікс - птах всепоглинаючого вогню та полум'я. В одних джерелах її називають прабатьком зловісних драконів, в інших - вісником сонця і "сестрою" жар-птиці. Ким би не було це істота, міфів і легенд навколо безсмертного вогняного створення досить багато. Якщо ви хочете на своєму полотні зобразити цю чудо-птицю, пам'ятайте про деякі особливості, які завжди супроводжують феніксові.
Інструкція
1
Почніть з малювання основ. Тут вам потрібно керуватися лише власними бажаннями. Залежно від її розмірів, пози і так далі, намалюйте каркас великий птиці - овальне тіло, невеликі худі ноги, напівкругла голова, повільно переходить з плечей в крила.
2
Можете виділити лише дві особливості, які відрізняють фенікса від інших пернатих. Перше - дзьоб має досить довгу форму, але при цьому трохи загострений у вигляді гачка. Друге - крила за бажанням автора можна зробити трохи більше. Звичайна птах стала б непропорційною, але завдяки вогненному оперення це згладиться.
3
промальовує язики полум'я. Мабуть, найскладніший етап. Фенікс не має ні оперення, ні м'язових зв'язок, ні інших речей, які зазвичай дуже ретельно доводиться вимальовувати. Однак намалювати натурально вогняне оперення теж буде не просто. Почніть з загального вогню, неначе птах горить. А щоб показати, що це її нормальний стан, кілька язичків полум'я на кінчиках крил прорисуйте у вигляді окремих пір'їнок. Це зімітує, що птах буквально "обросла" вогнем.
4
Підсильте ефект "рідного" вогню у дзьоба і лап. Саме в цих місцях вогонь не повинен "гуляти" по тілу у птаха. Він повинен бути наче "заправлений" під дзьоб і кігті. Це буде виглядати досить ефектно.
5
Відобразіть неповторний погляд фенікса . Ви практично не знайдете робіт, де птицю малюють з м'яким і приємним поглядом. Це не означає, що потрібно малювати злі ромбоподобние червоні щілинки, але й очі в стилі аніме тут теж явно не підійдуть. Подивіться пару фотографій індіанських вождів. У них мудрий і напружений погляд. Це цілком хороший варіант для вогненної птахи-бога.
Корисна порада
Вогняну забарвлення фенікса найпростіше передати фарбами. Тому навіть якщо основу ви малювали олівцями, подумайте про альтернативну фарбування.