Як намалювати фентезі.

Барвистий світ- фентезі - одна з найдивовижніших сторін образотворчого мистецтва. Це божевільне змішання стилів в казковому світі. Якщо ви хочете спробувати намалювати щось подібне, будьте готові вилучити всі ваші запаси фантазії і направити їх на творчість.
Інструкція
1
Відсторонитеся від реальності. Світ фентезі , він на те й казковий, що не може існувати. Тому чим менше реального ви внесете, тим краще. Для натхнення можна вивчити картини інших авторів, а також твори нео-сюрреалістів. Цих художників хоч і не можна однозначно визначити як малюють в жанрі фентезі , проте їх роботи дуже вражають і дають потрібний заряд "казкової" енергії.
2
Оберіть головного героя. Кожна картина цього жанру - це певний сюжет або кадр з живого, наповненого дій світу. Ваше завдання - виступити в ролі режисера і призначити головні ролі. Як правило, це дівчина чи чоловік з незвичайною зовнішністю або казкове створіння, начебто дракона. Залежно від вашої сюжетної лінії і здібностей, робіть свій вибір.
3
Не зупиняйтеся тільки на вухах. Слід зробити зауваження, що коли мова про фентезі -героіне, багато авторів зупиняються на тому, що малюють діві довгі ельфійські вуха і все. Не варто робити так само. Надайте вашій героїні унікальності та неповторності. Можливо, це будуть руни на шкірі або крила метелика, що ростуть на зап'ястях. Чим би ви не доповнили свою героїню, вона вже стане менш шаблонною.
4
Не обмежуйте свою фантазію, малюючи пейзаж. Тут можливо все - равлики, з яких ростуть тюльпани або дерева, корінням приросли до черепахам. А можливо, колода, на якому спить ваш змій - це величезний палець дубового велетня.
5
Не зупиняйтеся на флорі. Фауна світу фентезі може бути стільки ж неосяжно різноманітною. Рибки з головою кролика вистрибують із ставка або сірий вовк сидить на пеньку в одязі бабусі. Що б ви не придумали в рамках цієї картини і цієї творчості, це буде цілком доречно. Головне - не бійтеся своїх власних задумів і втілюйте їх повною мірою.
Зверніть увагу
Любителям фентезі і аніме стоїть зараз притиснутися м'якими частинами до крісла, так як сьогодні ми будемо вчитися як малювати ельфа олівцем. Почнемо з того, що, на жаль і ах, відрізнити дівчину і хлопчика досить таки складно. Як намалювати ельфа олівцем поетапно. Крок перший. Кому не видно чітко лінії просто клікніть на картинку і вона збільшитися.
Корисна порада
Все частіше художники цікавляться тим, як малювати фентезі. Якщо ви один з тих, хто мріє навчитися малювати фентезі, для початку спробуйте скористатися планшетом і графічним редактором Фотошоп, з їх допомогою можна створювати дуже красиві реалістичні ілюстрації. Малюнки дівчат фентезі олівцем, виглядають більш загадково, якщо намалювати довге волосся і розмити їх за допомогою Smudge або Blur Tool.