Як обробити кокос.

Якщо він круглий, твердий, з коричневою ворсистою шкаралупою і білою м'якоттю - це хороший кокос. Сміливо купуйте і його і робіть з ним рівно те, що вже давно звик готувати будь південно-азіатський кухар. На кокосовому молоці робіть коктейлі і супи, а стружку додавайте в салати, десерти і м'ясо.
Вам знадобиться
  • кокос
  • шампур або викрутка
  • молоток
  • гострий ніж
  • целофановий пакет
Інструкція
1
Проткнути Какос шампуром або викруткою в трьох місцях. З одержані отворів злити в окрему ємність кокосове молоко. Його можна охолодити і випити окремо або зробити фруктовий коктейль.
2
Порожній кокс покласти в поліетиленовий пакет і поставити його на тверду поверхню: краще на підлогу. Простукати молотком по окружності кокоса: він повинен розламається на половинки. Але якщо зможете знайти на кокосі природну лінію розлому, в неї можна просто вставити ніж, натиснути на нього, і плож розламається.
3
Тепер за допомогою овочевого ножа можна зняти з кокоса шкірку. Внутрішню плівку з кокоса видаляють за допомогою гострого ножа.
4
Отримані шматочки м'якоті кокоса промити під холодною водою. Тепер вони готові до використання. З них можна зробити кокосову стружку: її можна використовувати для приготування випічки, каррі, салатів. Натерти кокос можна на звичайній тертці або - за допомогою кухонного комбайна.
5
свежетертого кокс можна замочити у воді. З нього потім вичавити ще залишки кокосового молока, які можна використовуватися для приготування багатьох страв тайської кухні.
Зверніть увагу
М'якоть кокоса відновлює сили і покращує зір. Кокосове молоко добре втамовує жажду.В кокосовій олії багато вітаміну Е і немає холестерину.
Корисна порада
При покупці кокоса потрясите його: якщо чутно булькання молока, значить його можна сміливо брати. Якщо ж звуку немає, кокос міг бути пошкоджений при транспортуванні: молоко могло витекти, а м'якоть зіпсуватися. Тріщини на шкаралупі кокоса - явна ознака його непридатності. Якщо при чищенні коксу м'якоть легко відділяється від шкірки, значить це стиглий кокос, а не зірваний з пальми ще зеленим.Тертий кокос зберігається місяць. Змочіть його кокосовим молоком, упакуйте в пакети. Зберігайте в морозильнику.