Як почистити сапун.

Сапун - це клапан, який служить для видалення газів з картера двигуна. У ньому присутні уловлювач масла і протизапорошений фільтр, тому необхідна його періодична очистка.
Інструкція
1
Знайдіть сапун. Для цього підніміть капот і знайдіть там квадратну коробочку, до якої підходять два патрубка: один іде від моноінжектором, а інший від фільтра очищення повітря. У різних машинах він може розташовуватися по-різному, але суть залишається незмінною.
2
Зніміть головну частину фільтра очищення повітря, який в народі називають воздуханом. Попередньо обесточьте автомобіль - вимикайте запалювання та від'єднайте негативну клему з акумуляторної батареї. Слідом зніміть впускний колектор, який знаходиться під воздуханом і побачите потрібний вам сапун, який, швидше за все, кріпиться на два болта.
3
Від'єднайте його і зніміть кришку. Ви побачите перед собою відбійник масла, затягнутий на шпильку. Відкрутіть гайку на шпильці за допомогою довгої головки, але не знімайте її, бо вона фіксується за допомогою спеціального кільця до картера і надіти її назад в сліпу без зняття піддона неможливо. Прочистите трубку за допомогою шомпола, який спорудити з дроту. Перевірте кришку сапуна, прочистіть йоржик на вході патрубка. Йоржик служить для гасіння полум'я, яке утворюється при поганій компресії.
4
Після прочищення необхідна перевірка сапуна, яка є елементарною. Заведіть мотор і акуратно зніміть маслозаливную пробку, а саму горловину заткніть долонею. Ви повинні відчути, що ніякого тиску немає. Попросіть помічника натиснути на педаль газу, доведіть кількість обертів до 3-4 тисяч і знову долонею перевірте, чи немає тиску. В даному випадку невеликий тиск може мати місце. Якщо сапун забитий, і чистка не принесла результату, то перевірте кільця - вони залягли.
5
Перевірте компресію, яка показує стан зносу кілець, циліндрів. Перед перевіркою обов'язково прогрійте двигун і підключіть компрессометр. При недостатньому значенні вимірюваної величини потрібно вжити заходів щодо усунення причини.
Кожен дбайливий автолюбитель уважно стежить за технічним станом свого залізного і намагається своєчасно проводити дрібний ремонт і профілактичні роботи. Наприклад, необхідно очищати сапун у міру його забруднення, так як з його допомогою гази видаляються з картера двигуна. В автосервісі за цю нехитру процедуру з вас попросять чималу суму. Однак навіщо платити за те, що цілком можна зробити самому?
Вам знадобиться
  • Бавовняні рукавички, гайкові ключі, викрутки, дріт. поліетилен.
Інструкція
1
Для початку виберіть місце, де ви будете виробляти процедуру очищення. Якщо погода суха, то все можна зробити прямо на вулиці. Але все ж краще знайти гараж з гарним освітленням. Встановіть автомобіль на гальмо стоянки. Вимкніть запалювання. Відкрийте капот і знайдіть сапун . Для цього можна скористатися керівництвом по експлуатації вашого автомобіля, де має бути детально розписано будова підкапотного простору. Зазвичай сапун являє собою невеликий короб квадратної форми, до якого приєднані два патрубка. Один з патрубків з'єднує сапун з моноінжектором, другий - з повітряним фільтром.
2
Зніміть верхній кожух повітряного фільтра. Не забудьте знеструмити бортову систему електроживлення. Для цього зніміть негативну клему з акумулятора. Це необхідно для того, щоб уникнути замикання і удару струмом. Знявши повітряний фільтр, ви побачите впускний колектор, його необхідно зняти. Під впускним колектором ви побачите сапун , який як правило кріпиться на два болтика.
3
Викриття два болтика і акуратно зніміть сапун . Демонтуйте з нього кришку. Під нею ви побачите маслоотбойнік, який закріплений за допомогою шпильки. Вам необхідно відкрутити невелику гайку на самій шпильці, але не до кінця, так як назад надіти її, не знімаючи піддон, неможливо. Необхідно прочистити трубку. Для цього використовуйте шомпол. Його можна змайструвати з дроту потрібної товщини. Досліджуйте кришку сапун а на наявність в ній тріщин або інших дефектів. На кінці патрубка є невеликий йоржик, який гасить полум'я при недостатній компресії. Його також потрібно почистити.
4
Після завершення всіх процедур потрібно зібрати сапун в зворотному порядку і перевірити його працездатність. Для цього заведіть двигун. Акуратно зніміть кришечку, що закриває маслозаливную гроловіну. Щільно закрийте її нетовстим шматком поліетилену і закріпити гумкою трохи нижче. Поліетилен не повинен здуватися. Інакше це вказує на наявність тиску. Якщо тиску немає, то прочищення сапун а пройшла вдало. Незначний тиск може створюватися лише при натисненні на педаль акселератора.