Як лікувати болю в серці.

Біль в серце може бути викликана різними причинами. Це можуть бути захворювання серця, нервовий стрес, проблеми з тиском, тривалий прийом сильнодіючих препаратів і багато інших. Серцевий м'яз реагує на різні зміни, що відбуваються в нашому організмі. Лікувати болю в серце потрібно обов'язково, так як воно є «мотором», без якого ми жити не зможемо.
Вам знадобиться
  • - активоване вугілля
  • - урологічний збір
  • - збір з трави пустирника, деревію і кореня валеріани
  • - відвар тернику
  • - глід, журавлина
  • - волоські горіхи і родзинки
  • - відвар з квіток фіалки
Інструкція
1
Щоб полегшити роботу серцевого м'яза, потрібно очистити організм від шлаків, приймаючи активоване вугілля та урологічний збір. Дуже корисно сісти на фруктову дієту.
2
При болях в серце слід відмовитися від шкідливих звичок - куріння, алкоголь. Пити каву і міцний чай також не рекомендується, так як в них знаходяться речовини, які шкодять нашому організму.
3
Дуже важливо приймати загальнозміцнюючі засоби для роботи серця - збір з трави пустирника, деревію і кореня валеріани надасть заспокійливу дію і болю стихнуть.
4
При болях в серце потрібно стежити за артеріальним тиском, так як це може викликати відчуття болю.
5
В період передінфарктний стан і для профілактики серцевих захворювань - інфаркту міокарда, стенокардії корисно з ранку пити відвар тернику протягом 7 днів. Благотворно впливають на серце глід, журавлина. Корисним буде вживання киселю з цих ягід.
6
Волоські горіхи і родзинки тонізують нервову систему і зміцнюють серцевий м'яз, тому щоденне вживання цих продуктів дуже корисно для організму.
7
В момент гострих загострень лікувати болю в серце можна, якщо пити відвар з квіток фіалки у вигляді чаю кілька разів на день.
8
Щоб серце працювало в потрібному ритмі, йому потрібна певна фізична навантаження. Рух - це життя. Дозовані фізичні навантаження рекомендують навіть після інфаркту. Найпростіше вправа, яка сприятиме тренуванню серця - це щоденні стрибки зі скакалкою.
9
Існує думка, що серце болю т у людей, які недолюбили. Щоб серце було здоровим, любите своїх рідних і близьких, не бійтеся висловлювати їм свою любов емоційно і красиво. Любіть себе, балуйте себе подарунками. Гарний настрій і позитивний життєвий настрій зробить ваше серце здоровим на довгі роки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XJMLOLrnuoo