Як тримати немовляти.

У щойно народженого дитини кісточки дуже ніжні, і вони легко можуть піддаватися зовнішнім змінам. Мускулатура тіла також ще не розвинена в належному ступені, і малюк не в змозі в перші місяці життя самостійно тримати голівку, спинку і т.д. Тому батькам дуже важливо правильно тримати грудного дитини .
Інструкція
1
Перш за все, не бійтеся взяти дитини на руки. Це веде до скутості і незручності ваших рухів, що може заподіяти різного роду травму малюкові. Беріть його тільки двома руками, щоб забезпечити повну опору і не не впустити малюка. Не робіть різких рухів з дитиною на руках.
2
Брати дитини з положення лежачи не складно, потрібно обома руками взяти його за грудну клітку. Великими пальцями спереду, а рештою підтримувати спину і голову малюка. Не варто виробляти різких рухів, ви повинні це робити спокійно, але впевнено.
3
До 3 місяців немовляти краще тримати на вазі, так як у нього ще не розвинені м'язи шиї, і він не може самостійно тримати голівку. При цьому одна рука притримує шию і голову, а інша - сідниці. Такий стан дозволяє маляті добре бачити маму і оточуючих.
4
Від 3 до 6 місяців найкращий варіант - тримати малюка на руці. В цьому випадку головою дитина спирається на плече батьків, передпліччям руки ви тримаєте руки малюка, а пензлем руки - стопи.
5
Після 6 місяцем можна брати дитини на руки, однією рукою тримаючи його за груди, притиснувши спину малюка до вашої грудей, а іншою рукою обхопивши стегно дитини .
6
Щоб руки не втомлювалися, і ви тим самим мали можливість носити дитини довгий час, є не погана поза, яка, до того ж, дозволяє маляті тримати голову самому. При цьому мама тримає дитини пахвою, а вага малюка більшою мірою переноситься не так на руки, а на стегно.
7
Тримаючи малюка, слід міняти руки, щоб груднічок не звикати лежати тільки на одному боці, щоб уникнути викривлення хребта. Навчившись правильно тримати грудного дитини , можна забезпечити йому зручне і безпечне положення, яке не заподіє болю і травму немовляті. Таким чином, маляті буде зручно і приємно пізнавати навколишній світ на ручках в будь-якому положенні.