Як лікувати базаліом.

базаліома називають злоякісну пухлину, розташовану в базальному шарі епідермісу. Її основною відмінністю є відсутність метастаз, але пухлина небезпечна тим, що розростаючись, може зачепити нерви або кістки, що знаходяться під нею.
Інструкція
1
При зверненні до лікаря на ранній стадії захворювання гарантовано 100% одужання. Розмір пухлини невеликий, і є можливість видалити її в межах здорових тканин, тому показано оперативне втручання. Операції показані і на другій стадії захворювання, відсоток одужання доходить до цифри 95%.
2
Існує кілька форм пухлини. Вони відрізняються зовні, їх розрізняють за розмірами та кількістю вогнищ. Базаліома припускає використання всіх існуючих в онкології методів лікування. Останнім часом широко використовують криогенну деструкцію - метод, при якому проводять руйнування пухлини, заморожуючи її при низьких температурах. Не всі випадки підходять для цього методу, але є категорія пухлин, при яких такий метод є пріоритетним. Заморожують пухлина, використовуючи спеціальну апаратуру (кріо-зонди), в якій знаходиться рідкий азот. Мікрокристали льоду, що з'являються всередині клітин, пошкоджують мембрани клітин, в результаті чого пухлинні клітини гинуть. Таке втручання не викликає болю, процедура безкровна, ускладнення бувають рідко.
3
Від дуже маленьких новоутворень можна позбутися за допомогою методу електрокоагуляції. Сенс методу полягає в нагріванні пухлини електричним струмом, після чого вона піддається руйнуванню. Використовується цей метод виключно для пухлин, що не перевищують певний розмір.
4
Методи лікування народної медицини безсилі при цьому захворюванні, тому втрачати час не стоїть, треба звертатися до досвідчених фахівців-онкологів, як тільки з'явилися ознаки хвороби. Додатковим лікуванням в окремих випадках, крім хірургічних або деструктивних методів, є призначення цитостатичних препаратів, це може бути проспидин або блеомицин.