Як лікувати вухо борним спиртом. Борний спирт у вухо.

Вушна біль може наздогнати людину в будь-якому віці. Найчастіше - це хвороба маленьких дітей. Але дорослі також схильні до цього захворювання. Діти хворіють частіше, тому що слухова труба у малюків не до кінця сформована, вона коротша і ширша, ніж у дорослої людини. В результаті інфекція легко потрапляє у вухо.
Вам знадобиться
  • - борний спирт
  • - ватяні палички
Інструкція
1
Основні причини вушних болів це отит і аденоїди. Варто насторожитися, якщо у вас або малюка з'явився нежить. Риніт проходить, а інфекція залишається і знаходиться поблизу від вух.
2
Поява отиту виникає на тлі простудних захворювань, різних захворювань околоносних пазух, хаотичного застосування не сумісних антибіотиків, зниження імунітету, алергії, сильного переохолодження організму.
3
Біль у вусі не завжди говорить про захворювання. При отиті больові відчуття проходять протягом трьох днів, а запальні процеси тривають близько двох тижнів. Старовинне перевірений засіб - це лікувати вухо борним спиртом. Засіб хоч і «древнє», але актуальне і в наші дні.
4
Звичайний борний спирт продається в аптеці. Вміст бульбашки нагрівають до теплої комфортної температури і закапують у вухо по 2 краплі тричі на день. Потім вставляють у вушну раковину тонкі джгутики. Якщо біль пішла, це не означає, що ви одужали повністю. Вушна інфекція дуже підступна.
5
Лікувати вухо борним спиртом треба протягом тижня, потім здатися на консультацію лікаря. Лор з'ясує, чи варто вам продовжувати лікування або ви повністю здорові.
6
При своєчасному лікуванні хворого вуха, отит закінчується одужанням, проте якщо організм ослаблений, він може швидко перейти в хронічну форму. З вуха постійно будуть йти гнійні виділення і значно знизиться слух. Більш серйозні ускладнення - це запалення середнього вуха, розвиток менінгіту та ін.
7
Головне правило успішного лікування отиту - це вилікувати захворювання до кінця. Не переохолоджуватися і стримати інтенсивність фізичних навантажень. Якщо отит протікав з гнійними виділеннями, то отвір, звідки виходив гній може не затягнутися. Постарайтеся не купатися і не пірнати у водоймах або дотримуйтесь заходів безпеки, щоб вода не потрапляла у вухо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iEmtM62GQkw