Як встановити в будинку піч.

Тепло живого вогню не замінить жоден електричний обігрівач, навіть найсильніший. Піч в заміському домі - це зручність і затишок, що прийшли до нас з давніх віків. Встановити в домі піч може кожен, хто має мінімальні будівельні навички.
Вам знадобиться
  • пічної цегла, шамотна цегла, глиняний розчин, піддувальна дверцята, решітка колосниковая, топкова дверцята, чавунна плита, засувка.
Інструкція
1
Виберіть місце, де буде стоять піч. Покладіть на це місце плівку з поліетилену, руберойд або пергамін. На приготовану підстилку насипте і розрівняйте шар піску (товщина близько 1 см).
2
Викладіть перший ряд, дуже чітко дотримуючись горизонтальність. Нанесіть зверху шар глини і встановіть поддувальную дверку, обернувши її вологим азбестовим картоном або ж шнуром. Закріпіть дверку за допомогою дроту і приступайте до викладки другого ряду.
3
Викладіть третій ряд із шамотної цегли, встановіть колосникові грати, прямо над піддувалом. Зробіть це після того, як ряд сформований.
4
Викладіть цеглою четвертий ряд, встановлюючи цеглини на ребро. Зробіть з внутрішньої сторони димоходу підставки для внутрішніх перегородок. Цегла для задньої стінки кладіть без застосування глини, роблячи невеликий виступ назовні.
5
Встановіть топкову дверку, попередньо обернувши її азбестовим шнуром. Закріпіть дверцята дротом, зафіксуйте двома цеглинами. Переходьте до викладання п'ятого ряду. Цеглини п'ятого рада кладіть плазом.
6
Викладіть шостий ряд, встановлюючи на ребро. Затріть стінки димоходу, використовуючи мокру ганчірку. Переходьте до сьомого ряду, кладіть цеглини плазом.
7
Викладіть восьмий ряд, закриваючи топкову дверку. Ряд завершите двома цеглинами, що знаходяться над дверцями. Починайте викладати дев'ятий ряд, роблячи зміщення назад для підтримки відкритої дверки. Перед викладкою ряду прокладете мокрий азбестовий шнур, щоб забезпечувалася герметизація вручений плити і цеглин.
8
Викладіть десятий ряд. Встановіть трубу, яка може бути приставной або ж насадной. Переходьте до одинадцятого ряду, на якому встановлюється засувка, ущільнена азбестовим шнуром.
9
Встановіть димову трубу, зістикувавши її з приставних або накладної трубою. Вийміть вишибние цеглини (дивіться укладку четвертого ряду), прочистите димохід від сміття. Переходьте до побілки печі. Особливо ретельно прогалини стики труби і коліна з металу.
10
Прибейте плінтус для окантовки низу печі. Ваша нова піч готова і можна спробувати затопити її, використовуючи папір, дрібні гілки, солому, тріски. Потім відкрийте дверки і залиште піч на просушку.