Як лікувати хворобу Бехтерева.

Хвороба Бехтерева (анкілозуючийспондиліт) - хронічне запалення хребта, при якому уражаються головним чином крижово-клубові і міжхребцеві зчленування, суглоби відростків хребців і реберно-хребцева суглоби.
Інструкція
1
Лікувати хворобу Бехтерева потрібно в обов'язковому порядку, так як захворювання може призвести до тугорухливості (анкілозу), артритів суглобів кінцівок і навіть поразки внутрішніх органів людини.
2
Ця хвороба вражає в основному чоловіків, і початок захворювання припадає на вік в середньому від 17 до 25 років. Причину хвороби Бехтерева фахівцям досі встановити не вдалося, але вважається, що вона обумовлена генетичними особливостями імунної системи.
3
Симптоми хвороби Бехтерева такі: - біль в якому-небудь відділі хребта, - особливо наростаюча вночі; - відчуття скутості рухів після пробудження; - погіршення рухливості хребта; - деформація хребта - збільшення грудного кіфозу і зменшення поперекового лордозу («поза прохача»).
4
Лікувати хворобу Бехтерева потрібно в комплексі - лікарем призначаються фізіотерапія, лікувальна гімнастика і заняття оздоровчими видами спорту, а також необхідні медикаменти. Велике значення при лікуванні має збереження правильної постави.
5
Основний фізіотерапевтичної процедурою при лікуванні хвороби Бехтерева є фонофорез гідрокортизону. Сучасні ліки для лікування анкілозуючого спондиліту відносяться до групи під назвою «біологічні засоби», так як сприймаються організмом людини як природні білки. До таких ліків відноситься Инфликсимаб або Ремикейд.
6
Дуже велике значення в лікуванні хвороби Бехтерева, крім прийому препаратів, має лікувальна фізкультура. Спеціальний комплекс вправ спрямований на збереження рухливості хребта і зміцнення його м'язів, а також на масаж м'язів спини. Ефект від виконання цих вправ може бути посилений в кілька разів при використанні спеціальних блокових пристроїв і тренажерів, що розвантажують хребет і збільшують рухливість хворих суглобів.
Зверніть увагу
До таких серйозних захворювань можна віднести хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондилоартрит) - це хронічне аутоімунне запальне захворювання хребта, і як правило, великих суглобів, а так само прилеглих м'яких тканин. Які трави і збори допоможуть у лікування виразкової хвороби шлунка та кишечника? Як лікувати аднексит? Як позбутися від мігрені за допомогою народних методів лікування?
Корисна порада
Медики найчастіше заявляють, що хвороба Бехтєрєва вилікувати не можна. Тут вони говорять чисту правду. Тому, що методами, які застосовує медицина, взагалі не можна нічого вилікувати. І потім, лікування це процес нескінченний, на якому і тримається вся медицина. В даному випадку теж. Лікарі заявляють, що хвороба Бехтєрєва невиліковна. Я з ними і не сперечаюся, це так. Але, хворобу можна не лікувати, а просто позбутися її, як від непотрібної речі.