Як накачати м'язи обличчя.

Кожна жінка мріє про красиву фігуру. Стрункі ноги і тонка талія - це прекрасно. Однак мало зміцнити м'язи тіла. Варто подумати і про особу, адже опущені куточки очей, в'ялі щоки і поплив овал можуть зіпсувати все враження. Підтримувати особа в тонусі можна за допомогою простої гімнастики, яка додасть особі свіжий вигляд і допоможе накачати м'язи особи.
Вам знадобиться
  • дзеркало, наполегливість.
Інструкція
1
Подивіться в дзеркало і посміхніться своєму відображенню. Затримайте посмішку на своєму обличчі. Потім розслабте м'язи , щільно стисніть губи і видихніть повітря через рот, домагаючись вібрації губ. Таким розслаблюючим видихом закінчуйте кожну вправу.
2
Встаньте і підтягніть м'язи живота якомога сильніше. Постарайтеся напружити ноги і сідниці. Піднімайте руки вгору, роблячи глибокий вдих. Вдихайте ротом, стуливши зуби. Після цього повільно опустите руки і видихніть. Видихайте ротом, зробивши губи трубочкою. Повторюйте цю вправу не менше чотирьох разів.
3
Встаньте, поклавши руки на пояс. Дивіться прямо. Повертайте голову ліворуч, вдихаючи лівим куточком рота. Видих виробляєте, повертаючись в початкове положення. Потім повертайте голову направо, вдихаючи через правий куточок рота. Поверніться в початкове положення. Це вправу повторюйте не менше чотирьох разів.
4
Встаньте, поклавши руки на пояс. Проведіть поворот на 90 °, одночасно піднімаючи руки. Вдихайте носом, видихайте через рот. При видиху намагайтеся надути щоки якомога сильніше. Повторюйте не менше чотирьох разів.
5
Встаньте рівно, випрямтеся. Вдихайте носом, заплющуючи повіки. Видихайте ротом, напружуючи при цьому складені трубочкою губи і м'язи навколо рота. Повторюйте не менше чотирьох разів.
6
Встаньте, поклавши руки на пояс і поставивши ноги на ширину плечей. Нахиляйтеся назад, одночасно вдихаючи через рот. При вдиху опускайте нижню щелепу. Поверніться у вихідне положення. Нахиляйтеся вперед, розвівши руки в сторони. Видихайте, піднявши нижню щелепу. Повторюйте чотири рази.
7
Встаньте, поклавши руки на пояс і поставивши ноги на ширину плечей. Вдихаючи, зсувайте нижню щелепу наліво або направо. Видихаючи, приводите щелепу в звичне положення. Повторюйте не менше чотирьох разів.
8
Встаньте, поклавши руки на пояс і поставивши ноги на ширину плечей. Вдихайте, зціпивши зуби і розвівши куточки рота. Видихайте, опускаючи нижню щелепу. Повторюйте не менше чотирьох разів. Робіть гімнастику для особи кожен день, і ви будете виглядати приголомшливо.
Корисна порада
Виконуючи вправи, стежте за осанкой.Помещеніе, де проходять заняття, має бути добре провітрено. Після занять випийте чашку зеленого чаю.