Як варити сухі гриби.

Гриби цінуються за дивовижний смак і аромат, вони, безумовно, є цінним продуктом, оскільки містять усі необхідні для людини речовини. Грибний сезон швидко проходить, але побалувати себе і близьких можна стравами з сухих грибів. У кулінарних книгах можна знайти величезну кількість рецептів приготування. Але, перш ніж приготувати страву з сухих грибів, їх потрібно правильно відварити.

Вам знадобиться

сухі гриби; вода.

Інструкція
1

Гриби під час зберігання можуть покритися пліснявою або бути пошкоджені, тому їх перед варінням необхідно ретельно оглянути і перебрати.

2

Перебрані сухі гриби необхідно добре промити, так як вони часто бувають запиленими, і замочити в холодній воді. Дрібні або нарізані шматочками гриби стають м'якими через 2-2,5 години, великим грибам, щоб розмокнути, буде потрібно шість чи 7:00.

3

Варити сухі гриби необхідно близько 10-15 хвилин. Коли гриби опустяться на дно каструлі, вони повністю готові до вживання. Гриби використовують в їжу разом з відваром.

4

Якщо з сушених грибів необхідно приготувати суп, салат або соус, їх необхідно відварювати трохи довше, близько 30 хвилин. Приємного апетиту!

Корисні поради

Варити сухі гриби краще в воді, в якій вони вимочувалися. Тільки слід врахувати те, що воду слід зливати не всю, на дні може виявитися пісок, який не вдалося очистити при промиванні сухих грибів.

Сухі гриби можна замочувати в молоці, тоді відварені гриби будуть нагадувати свіжі. В цьому випадку, каструлю з грибами слід поставити в прохолодне місце, щоб молоко не скисло.

З крихт від сухих грибів можна готувати смачні соуси і бульйони. Тому, коли гриби перебираються, крихти можна збирати в окрему банку для зберігання.

Сушені лисички швидше розваряться, якщо у воду додати трохи соди.